Kuveyt Türk dinamik KOBİ Net kapısına Nexum imzası

Nexum, KOBİ’ler arasında haberleşme ve bilgi alışverişini sağlamak amacıyla Kuveyt Türk Bankası için Dinamik KOBİ Web Net kapısı uygulaması olan (www.dinamikkobi.com.tr)’yi hayata geçirdi. Tasarım, ara yüz ve altyapısı Nexum tarafından gerçekleştirilen Kuveyt Türk Dinamik KOBİ Net kapısında; kullanıcılar KOBİ’lerin ilgisini çekebilecek en son haber, video, etkinlik ve makalelerden haberdar olabiliyor. Dinamik Kobi Forum uygulaması sayesinde özgürce fikirlerini beyan edip aradıkları bilgilere erişebiliyorlar. KOBİ arama sayfası aracılığıyla da KOBİ’lere ait adres, telefon, iletişim gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorlar.
Dinamik KOBİ Web Net kapısına, kullanıcılar isterler ise üyelik talebinde bulunarak KOBİ’lerine ait sektör, iletişim ve detay bilgilerinin (www.dinamikkobi.com.tr) adresinde yayınlanmasını sağlayabiliyorlar.
KOBİ’lerin birbiriyle ihaberleşmelerinin kolaylaştırıldığı, istedikleri bilgileri bulabilecekleri ve paylaşım yapabilecekleri Net kapısında yeni fikirlerin yaratılmasına da olanak sağlanacak.
Veri tabanı olarak Microsoft SQL Azure, yazılım dili olarak da Microsoft C# .net kullanılarak geliştirilen Dinamik KOBİ Net kapısı projesinde; tüm veri tabanı, proje altyapısı ve içerikler Microsoft bulut bilişim çözümü olan, Windows Azure platformu aracılığıyla hizmet veriliyor.