İstanbul Adliyesi iPhone ve iPad’inizde

Atlı Media tarafından geliştirilen ve uygulaması D4D tarafından gerçekleştirilen "Adliye Kılavuzu" iPhone ve iPad uygulaması sayesinde Avrupa’nın en büyük Adliye Sarayı olan İstanbul Adliyesi’nde kaybolmayacak, işinize geç kalmayacak ve zaman kaybetmeyeceksiniz.
Bilgiye erişimin her geçen gün önem kazandığı günümüzde, iPhone ve iPad için geliştirilen uygulamalara bir yenisi daha eklendi. Atlı Media tarafından geliştirilen ve uygulaması D4D tarafından gerçekleştirilen, "Adliye Kılavuzu" isimli uygulama sayesinde Avrupa'nın en büyük adliyesi olan, 5 bin çalışanıyla birlikte günlük ortalama 70 bin kişinin ziyaret ettiği İstanbul Adliyesi'ndeki tüm işlemler hızlı bir şekilde hallolacak.
Adliye Kılavuzu ile trafik derdi yaşamadan en kolay yoldan İstanbul Adliye Sarayı’na ulaşılırken, adliye içerisindeki konumlara, bu konumların kalem veya sekretaryasının dahili telefon numaralarına, bulunduğu katlara, blok ya da oda numaralarına kadar ulaşıp, gerekli yönlendirmeler alınabiliyor. Basit bir arayüzle geliştirilen uygulama sayesinde ilk defa gelinmiş olunsa dahi adliye içerisindeki ihtiyaç duyulan adli yerler haricindeki yeme içme, fotokopi, banka ve mescit gibi mekânlara da kolaylıkla ulaşılabiliyor. (www.adliyekilavuzu.com)