Medyasoft, Turkish Airlines Web sitesi ile bir ödül daha kazandı

Geliştirdiği Web projeleriyle kurumlara katma değerli hizmet sunan Medyasoft’un başarısı, Altın Örümcek’ten sonra her yıl tüm dünyada binlerce İnternet sitesinin kıyasıya yarıştığı Interactive Media Awards’ta da ödüllendirildi. 6 yıldır Türk Hava Yolları’nın (www.turkishairlines.com) sitesini tasarım ve uygulamalarla geliştiren Medyasoft, gösterdiği mükemmeliyetten ötürü IMA’dan ‘Sınıfının En İyisi’ (Best In Class) ödülünü kazandı.
Bilişim pazarındaki dünya devlerinin yazılım ve donanım çözümlerini Türkiye’deki kişi ve kurumların hizmetine sunan Medyasoft, kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Geliştirdiği Web projeleriyle kişi ve kurumları yeni iş dünyasına hazırlayan Medyasoft, Turkish Airlines Web sitesi ile Altın Örümcekten sonra, etkileşimli dünyanın en prestijli uluslararası ödüllerinden biri olarak kabul edilen “Etkileşimli Medya Ödülleri” (Interactive Media Awards) 2012’den de ödülle döndü.
Geçtiğimiz ay Türkiye’nin en büyük Web ödülü olan Altın Örümcek’te “Turizm/Seyahat” ve “E-Ticaret” kategorilerinde (www.turkishairlines.com) Web sitesiyle 2 ödül birden kazanan Medyasoft, Interactive Media Council Inc (IMC) tarafından verilen Interactive Media Awards’dan da eli boş dönmedi. Tüm dünyadan binlerce İnternet sitesinin tasarım, kullanılabilirlik, teknik konularda yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi kategorilerde kıyasıya yarıştığı IMA’da Medyasoft’un TIME (Telekom – İnternet, Medya – Eğlence) departmanı havayolu kategorisinde “Sınıfının En İyisi” (Best In Class) ödülünü kazandı. 6 yıldır (www.turkishairlines.com) Web sitesinin tasarım, güncelleme, teknik destek, sunucu yönetimi ve bakım çalışmalarını yürüten TIME bölümü, 2011 yılında da (www.ulker.com.tr) yenileme projesi ile "Gıda" kategorisinde Interactive Media Awards-Best In Class ödülünü almaya hak kazanmıştı.