Bilinmeyen yollar Next&NextStar yön bulma cihazından sorulur

Bilmediğiniz bölgelerde yolunuzu kaybetmeden aracınızı kullanmanız için Next&NextStar, geliştirdiği yepyeni yön bulma cihazını kullanıcılarının beğenisine sunuyor. En son teknoloji ile geliştirilen, Next&NextStar YE-G 535 yön bulma cihazının Türkiye’de ilk kez kullanılan İGO Primo 2.0.1 sürücü uyarıları sistemi ve gelişmiş otoyol ekran bilgisi ile kolayca gideceğiniz yere ulaşarak, seyahatlerinizin keyfini süreceksiniz.
Elektronikte lider markalardan Next&NextStar, ürün gamını son teknolojiyle üretilen cihazlarla geliştirmeye devam ediyor. Teknolojiyi yakından takip ederek, son kullanıcıya özgü geliştirdiği yön bulma cihazı ürünleriyle araç kullananların hayatını kolaylaştıran Next&NextStar, ara yollarda dahi yolunuzu kaybetmeden keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Şehir içi veya şehir dışı seyahatlerinizde bilmediğiniz yollardan gitmeye çekinmenize artık gerek yok. Çünkü Next&NextStar YE-G 535 yön bulma cihazı, tüm bölgeleri elinizle koymuşçasına bulmanız için özel olarak geliştirildi. Türkiye’de ilk kez kullanılan iGO Primo 2.0.1 sürücü uyarıları sistemi ve gelişmiş otoyol ekran bilgisi içeriklerine sahip ürün, her türlü güzergahta rahatlıkla ve anlaşılır biçimde yolunuzu takip etmeniz için kullanım kolaylığı sağlıyor.
Türkiye’nin ilk SIRFatlasV 664+MHZ yüksek hızlı işlemcisine sahip YE-G 535 yön bulma cihazı sayesinde işlemleriniz kısa sürede gerçekleşiyor. Yüksek hassasiyetli Anti-Glare 5 inç TFT LCD dokunmatik ekran çözünürlüğüyle yön bulma cihazı kullanımınız keyfe dönüşüyor.
Alınacak ekstra bir aparatla canlı trafik bilgilerini (T.B.S.) alma özelliği de bulanan cihaz, sizi trafik yoğunluğuna göre rota belirleyerek yönlendiriyor. Satış sonrasında da kullanıcısının yanında olan Next&NextStar, oluşabilecek tüm koşullarda, teknik desteğini kusursuzca sunuyor. YE-G 535 yön bulma cihazı, Türkiye’de yalnızca Next&NextStar’ın sahip olduğu SIFRAlwaysFix özelliğiyle beklemesiz uydu bağlantısı kurma imkanı da sağlıyor. Next&NextStar YE-G 535 yön bulma cihazının tavsiye edilen satış fiyatı;239 TL.