Pronet ‘Panik Tuşu’ uygulaması artık ödüllü

Pronet Güvenlik tarafından sunulan, iPhone ve Android kullanıcılarının herhangi bir acil durumda tek dokunuşla yakınlarından yardım isteyebilmelerini sağlayan ‘Panik Tuşu' uygulaması, Sanal dalda, Mobil Uygulama kategorisinde Kristal Elma Ödülü’ne layık görüldü.
Türkiye’nin alanında lider firması Pronet Güvenlik’in ücretsiz mobil uygulaması ‘Panik Tuşu’, Kristal Elma Ödülü’ne layık görüldü.
Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Kristal Elma Reklam Ödülleri Yarışması’nda Kristal Elma kazanan ‘Panik Butonu’ uygulaması, herhangi bir acil durumda, kullanıcının adres ve koordinat bilgisini tek bir dokunuşla yakınlarına bildirmesini sağlıyor. Uygulama, Pronet Güvenlik abonesi olan ya da olmayan tüm iPhone ve Android sahipleri tarafından App Store ve Google Play’den ücretsiz indirilerek kullanılabiliyor.
Bugüne kadar 15 bin kişinin yüklediği uygulamanın iPhone sürümüne (http://bit.ly/PanikButonu) adresinden, Android sürümüne ise, (http://bit.ly/PanikButonuAndroid) adresinden ulaşabiliyor.