TTNET’ten Samsung Galaxy Tab 2 alanlara sınırsız Wi-Fi ve 3 ay Tivibu Cep bedava


 

 

TTNET, Samsung’un yeni tablet bilgisayarını avantajlı bir kampanyayla müşterilerine sunuyor.
35 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulan, gelişmiş özellikleriyle öne çıkan Galaxy Tab 2’yi alanlar, ilk 3 ay bedava Tivibu Cep ve bedava sınırsız TTNET WiFi ayrıcalığını da yaşayacak. TTNET, teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) tablet bilgisayarı, ilk üç ay bedava Tivibu Cep ve bedava sınırsız TTNET WiFi avantajıyla müşterilerine sunuyor. Kampanya kapsamında, Samsung Galaxy Tab 2 (10.1) WiFi’a, 35 TL’den başlayan taksitlerle, 24 ay veya 36 ay taksitle sahip olmak mümkün.
Samsung Galaxy Tab 2 (10.1), bir önceki model olan Samsung Galaxy Tab’a göre daha büyük boyutlarda ve daha gelişmiş özelliklere sahip. 10,1 inç büyüklüğünde ve (1280 x 800) piksel çoklu dokunmatik özellikli ekranıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. (256,7 x 175,3 x 9,7) mm boyutlarında ve 581 gram ağırlığında olan Samsung Galaxy Tab 2’de, Android Ice Cream Sandwich işletim sistemi kullanılıyor. Samsung Galaxy Tab 2′de 1080p Tam HD videoları izlemek ve grafiksel açıdan gelişmiş çoklu ortam öğelerini kullanmak da farklı bir deneyim yaşatıyor.

Tivibu Cep ilk 3 ay bedava
Tivibu'yu GSM telefonunuzdan izleyebilir, yayını dilediğiniz anda durdurur, geri alır, tekrar eder, yüzlerce kanal ve filme istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Okulda, vapurda, trafikte, her yerde Tivibu Cep ile televizyon izleyebilir, en sevdiğiniz filmleri, dizileri veya belgeselleri yanınızda taşırsınız. Mekana bağlı kalmaz, dilediğiniz her yerden televizyon izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. (www.ttnet.com.tr)

TTNET Akıllı Evim Paketleri ile TV, telefon ve İnternet ayda 55 TL’ye
TTNET; televizyon, sabit telefon ve İnternet hizmetlerinden oluşan “Akıllı Evim Paketleri” ile müşterilerinin haberleşme ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla, üstelik tek fatura kolaylığıyla karşılıyor.
TTNET, müşterilerinin ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla sunduğu yepyeni bir kampanyayla tek elden karşılamaya devam ediyor. “Akıllı Evim Paketleri” kapsamında; evde kullanıma yönelik sabit telefon hizmeti TTNET Alo, İnternet ve Tivibu Ev hizmetleri 24 ay boyunca indirimli olarak kullanıma sunuluyor. Her üç hizmete birden TTNET’ten ve tek fatura kolaylığıyla ulaşabilecek olan müşteriler önemli bir fiyat avantajı da elde edecek. “Akıllı Evim Paketleri” ile müşterilere modem için ücretsiz kullanım hakkı veriliyor, ayrıca Tivibu Ev kurulumu da ücretsiz olarak yapılıyor. Üstelik mevcut sabit telefon hizmeti alan müşteriler ev telefonu numarasını değiştirmeden TTNET Alo’ya taşıyabiliyor, böylece tüm haberleşme ve eğlence ihtiyaçlarını tek faturada birleştirebiliyorlar. Müşteriler, isterlerse televizyon, telefon ve İnternet hizmetlerinde yer alan paketlerden dilediklerini seçerek kendi “Akıllı Evim Paketleri”ni de oluşturabiliyorlar.
Akıllı Evim Paketleri içerisinde öne çıkan paket alternatifleri ise şu şekilde;
NET6, Tivibu Ev Maxi, TTNET Alo 100: 65,90 TL yerine 24 ay 55 TL
NETLİMİTSİZ, Tivibu Ev Maxi Plus ve TTNET Alo Limitsiz (3.000 dk): 141,90 TL yerine 24 ay 99 TL.
31 Ağustos 2012’ye kadar sürecek olan Akıllı Evim Paketleri hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabilecekler.

TTNET’lilerin kaptan olma hayalleri gerçek oluyor
TTNET’lileri istedikleri zaman ve mekanda, uzaktan eğitimle kaptanlık sınavlarına hazırlayan Amatör Denizcilik Tam Eğitim Paketi, yüzde 30 indirim avantajıyla (www.amatordenizcilik.com) adresinde satışa sunuluyor.
TTNET, bireysel müşterilerinin kaptan olma hayallerini uzaktan eğitim avantajıyla gerçekleştiriyor. TTNET’liler, “Amatör Denizcilik Tam Eğitim Paketi”ne yüzde 30 indirimle 79 TL'ye sahip olurken, TTNET Platin müşterileri ise aynı paketten 70 TL’ye yararlanıyorlar. Paket sahipleri, bilgilere istediği yerden ve istediği zamanda 7/24 erişim sağlayabiliyorlar. (www.amatordenizcilik.com) adresinden “Amatör Denizcilik” paketini satın alanlar, gerekli bilgilerin yanı sıra amatör denizci belgesi deneme sınavı paketi ve gerçek sınavla aynı sistemde çevrimiçi deneme sınavı paketiyle, kaptanlık hayallerini gerçekleştirmek için hazırlanıyorlar. Eğitime katılan TTNET'liler, 3.Nesil (3N) mobil İnternet tarifelerinden birini satın aldıkları takdirde ise, 3N İnternet'lerini paylaşmalarını sağlayacak Jet İstasyon modemini de 59 dolar yerine 50 dolara alabiliyorlar. 8 Ağustos tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için "TTNET" yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 6606'ya göndermek yeterli oluyor.