Türkiye’nin ekranı TRT’nin tüm programları Philips Smart TV’lerde


 

Philips Smart TV’lerde kullanıma açılan TRT uygulamasıyla izleyiciler, beğenerek takip ettikleri programları istedikleri zaman izleyebilecekler.
Televizyon pazarını son yıllarda etkisi altına alan Smart TV teknolojisinin yaratıcısı Philips, bu televizyonlarda sunduğu uygulamalarla fark yaratmaya devam ediyor.
TV kullanıcılarına istedikleri her türlü içeriğe, diledikleri yer ve zamanda erişebilme şansını vererek izleme alışkanlıklarını kökten değiştiren Philips Smart TV’lerde canlı kullanıma açılan en son uygulama TRT uygulaması oldu. Philips Smart TV’lerdeki TRT uygulamasıyla izleyiciler artık TRT’de beğenerek izledikleri hiçbir programı kaçırmayacaklar.

Fenomen haline gelen dizileri istediğiniz zaman izleyin
Zengin içeriğiyle izleyicilerin karşısına çıkan TRT uygulamasıyla izleyiciler TRT ekranlarında yer alan tüm programlarını istedikleri zaman izleme şansına erişecekler. Özelikle son dönemde fenomen haline gelen Leyla ile Mecnun, 80’ler, Avrupa Avrupa gibi dizilerin her bölümüne erişebilmek ve hiçbir bölümünü kaçırmayacak olmak izleyicileri çok sevindirecek gibi görünüyor. Dizilerin yanı sıra; TRT ekranlarındaki belgesel, eğitim, kültür, spor ve haber programları da Philips Smart TV’lerden her an erişilebilir olacak.
Ve çocuklar da unutulmuyor tabi ki. Çocukların sevgilisi PEPE ve TRT Çocuk kanalındaki diğer tüm çizgi filmler de bu uygulamanın içeriğinde yer alıyor.

Philips TV’lerde Londra Olimpiyatları’na özel uygulama canlı hale geçti
Philips televizyonlarda ücretsiz olarak sunulan Olimpiyatlar uygulaması kullanıma açıldı. Bu uygulama ile sporseverler, olimpiyatlar ile sonuçlardan en güncel haberlere branşların tarihçesinden spor tesisleriyle ilgili detaylı bilgilere kadar tüm bilgilere televizyonlarından kolayca erişebiliyorlar. Daha önce EURO 2012’nin büyük heyecanını yaşayan sporseverler, bu kez de ekranlarının başında olimpiyat mücadelesini nefes nefese takip ettiler. EURO 2012’ye özel uygulamasıyla futbolseverlerin televizyon izleme deneyimine keyif katan TP Vision, şimdi de Olimpiyatlara özel uygulamasıyla çok farklı bir deneyim daha yaşattı. TP Vision, Philips TV’lere özel bir spor uygulamasıyla, sporseverlere Londra olimpiyatlarına dair en güncel sonuçları ve tüm arka plan bilgilerini anlık öğrenmenin en kolay yolunu sundu. Ücretsiz Olimpiyat uygulaması ile sporseverler; organizasyon ile ilgili en güncel sonuçlar ve madalya tabloları olmak üzere organizasyondan en son haberlere, fotoğraflar, müsabakaların gerçekleştiği spor tesisleriyle, olimpiyatların ve spor dallarının tarihçesiyle ilgili tüm bilgilere kolayca televizyonlarından erişebildiler.

TP Vision
TP Vision, görsel sanal eğlence dünyasında özel bir TV oyuncusu durumunda. TP Vision, Philips markalı TV setlerinin Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve belirli Asya Pasifik ülkelerinde geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanıyor. Bunu, tasarım uzmanlığımız ve yenilikçi Philips TV özelliklerini çalışma mükemmelliği, esneklik ve TPV Technology'nin hızını bir araya getirerek gerçekleştirmekte. Bir araya getirilen bu güçlü yönlerle, yüksek kaliteli TV setlerini pazara sunmakta: yeni malzemeler ve ince tasarım gibi gelişmiş biçim vurguları ile akıllı ve kullanımı ise çok kolay. Tüketicilere üstün bir TV deneyimi sunan ürünler oluşturmaya inanılıyor. Philips TV'lerle TP Vision, konaklama pazarında küresel lider durumunda. Merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunan TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin ayrıcalıklı marka imtiyaz sahibi. TV Şirketinin %70'i merkezi Tayvan'da bulunan TPV Technology'ye, %30'u ise, merkezi Hollanda'da bulunan Royal Philips Electronics'e ait. TP Vision, dünya çapında birden fazla konumda yaklaşık 3.300 çalışana sahip bulunmakta.