Türkiye’de bir ilk: Yönleme cihazı içinde tablet bilgisayar

 

Goldmaster, yön bulma cihazında çığır açtı.
GoldMaster, yön bulma cihazlarının geleceğini belirleyecek bir adım atarak, Türk tüketicisine 7 inç dokunmatik ekranıyla aynı zamanda Andorid tabanlı tablet bilgisayar olarak çalışan NAV 725 GPS PAD yön bulma cihazını sunuyor.
Öyle bir yön bulma cihazı düşünün ki; 7 inç TFT dokunmatik ekrana, Android uygulamaları indirip yükleyebilme imkanına, Wi-Fi İnternet bağlantısına, sosyal ağlara erişime, oyun, çoklu ortam ve eğlence uygulamaları desteğine sahip olsun…
Tüm bunlar ve daha fazlası GoldMaster’ın Temmuz ayında piyasa sunduğu 725 GPS PAD yön bulma cihazlarında bulunuyor. Türkiye’de ilk kez bir yön bulma cihazı aynı zamanda bir tablet bilgisayar özelliği taşıyor. GoldMaster, yaklaşık 8 aydır cihazların tasarımı üzerine çalışıyor. Özellikleri bakımından klasik bir yön bulma cihazının önüne geçen 725 GPS PAD; hayatın hızlı aktığı, teknolojinin her geçen gün geliştiği günümüzde ihtiyaç olmaktan ziyade ihtiyaç yaratıyor.
Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan cihazlarla ilgili bilgi veren GoldMaster Genel Müdürü Sinan Bora, “Uzman ekibimiz yaklaşık 8 aydır cihazların tasarımı üzerine çalıştı. Temmuz ayında seçkin satış noktalarında satışa çıkacak olan cihazlardan 3 ayda 5 bin, 6 ayda 15 bin adet satmayı hedefliyoruz. Fiyatlandırma olarak da ‘erişilebilir’ olmasına özen gösterdik. 7 inç yönleme sistemli tablet bilgisayarı 499 TL’den satışa sunacağız. Türkiye genelinde birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızdan özel satış konusunda teklifler alıyor ve görüşmelerimizi sürdürüyoruz” diye konuştu.
Erişilebilir yüksek teknoloji tasarımlara imza atan GoldMaster, yön bulma cihazına tablet bilgisayar özelliği yüklüyor. Türkiye'nin elektronik markası olma yolunda emin adımlar atan GoldMaster, 725 GPS PAD cihazları ile sektörde fark yaratıyor.
Yolculukların başladığı bu aylarda sahip olduğu fonksiyonlar ile en iyi yol arkadaşı da olan 725 GPS PAD; yol bilgisini en doğru şekilde verdikten sonra oyun oynamanız, müzik dinlemeniz ve sosyal ağlarda neler olup bittiğini takip etmenize imkan sağlıyor.
81 ili kapsayan en detaylı Türkiye haritasına sahip olan yön bulma cihazları; ömür boyu ücretsiz güncelleme garantisi ile satılıyor. 3 Boyutlu (3B) şehir haritası desteği sunan cihazlar; Türkiye adres yapısına göre özelleştirilmiş GoldMaster Yazılımı sayesinde kolay adres sorgulama özelliği taşıyor.

725 GPS PAD özellikleri
7 inç TFT dokunmatik ekran piano Black tasarım
Android uygulamaları indirip yükleyebilme
Wi-Fi İnternet bağlantısı,
Sosyal Ağlara Erişim
‘Exchange mail’ desteği, Flash desteği, Oyun
Çoklu ortam ve eğlence uygulamaları desteği
Yüksek Çözünürlüklü(800x480) piksel HD panel
1 GHz yüksek hızlı işlemci
4 GB dahili hafıza, 256 MB RAM-yüksek hassasiyetli,
FM Fonksiyonu
Kulaklık çıkışı
AC Adaptör ve Taşıma Kılıfı Hediyeli
725 GPS PAD’den Çevrimiçi Trafik Bilgisi Nasıl Alınır?
1- (www.naviextras.com)’dan Türkiye çevrimiçi trafik lisansı satın alınır,
2- NAV-725 GPS PAD kablosu ağını açılır,
3- Araç içerisinde kullanılacaksa, GSM telefonunuzun 3.Nesil (3N) özelliği paylaşılır veya 3N yönlendiriciaçılır,
4- Yön bulma cihazına girilir, gidilecek adres girişi tamamlandıktan sonra NAV-725 GPS PAD, trafik yoğunluk bilgisini dikkate alarak rotanızı hesaplar. (www.goldmaster.com.tr)