TurkNet Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri

Uluslararası denetim firması Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji şirketini belirlediği Teknoloji 50 programının sonuçları açıklandı. TurkNet bu yıl da listede yer aldı. Geçen yıl da Deloitte Fast500 EMEA ile Deloitte Fast50 listelerinde kendisine yer bulan TurkNet’in kazandığı bu ödüller, kuruluşundan bu yana attığı doğru adımların ispatı niteliğinde.
Türkiye’nin en büyük 100 bilişim şirketinden biri olan TurkNet, dünyanın en büyük denetim ve yönetim danışmanlığı kuruluşlarından biri olan Deloitte’un Teknoloji Fast50 listesine girmeyi başardı. Böylece Türkiye’nin en güçlü bilişim kuruluşlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye listesine girme başarısı gösteren TurkNet’e ödülü, 19 Kasım 2012 tarihinde Sakıp Sabancı Müzesi The Seed'de düzenlenen törende takdim edildi.
Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, merkezi ülkemizde bulunan ve son beş yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemeyi amaçlamakta.
Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil Telekom operatörü TurkNet, Türkiye’de yedi yıldır düzenlenen ve “Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini” belirleyen Deloitte Teknoloji Fast50 programında yer almayı başardı. Deloitte’un 1995 yılından beri dünyanın 37 ayrı bölgesinde 3 ayrı program halinde oluşturduğu Teknoloji Fast50 Programı teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde yer alan şirketlerin son 5 yıldaki net satışlarındaki büyüme oranlarına göre belirleniyor.
Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasında yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, “Deloitte Teknoloji Fast50 listesinde üst üste yer almak bizim için gurur verici. Finansal göstergelerimiz 2012 yılını da büyüme ile bitireceğimizi işaret ediyor. Yeni teknoloji ve hizmetlerle bu büyümeyi devam ettireceğiz. Hizmetlerimizi kullanan, sunduğumuz teknolojinin katma değerine inanan müşterilerimize de bu vesileyle teşekkür ederiz” dedi.