Ne Alsak?

ASUS Zenbook UX32VD ultrabook alsak
Harici ekran kartına sahip ASUS Zenbook UX32VD, tümleşik diskiyle performanstan ödün vermiyor ve aynı zamanda 24 GB SSD + 500 GB HDD depolama alanı da sunuyor.
Orijinal Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium ve Windows Home Basic programlarını da içinde barındıran bu ürünün, tam HD bir ekranı ve arkadan aydınlatmalı klavyesi var. Otomatik veri saklama ve kurtarma özelliğini taşıyan Zenbook UX32VD, 2 saniye içinde “instant on” devam edebiliyor. Parlamaz panele sahip tam HD geniş görüş açılı ekranı tamamlayan arkadan aydınlatmalı şık klavye, bu ultrabook’u her türlü ışık koşulunda kullanmayı mümkün kılıyor.
ASUS Zenbook UX32VD’nin 24 GB SSD’nin eşlik ettiği 500 GB’a kadar hard diski çok geniş bir depolama alanı sunarken, önde sadece 5,5mm, arkada 18mm kalınlığı ve 1,45 kg ağırlığıyla mobil kullanım için ideal bir ürün olduğunu da ispatlıyor. Aynı zamanda ASUS’a özgü USB Charger+ teknolojisiyle tüm mobil cihazlarını USB üzerinden şarj ederken, 7 saate kadar şarj ömrü sunan verimli bir bataryaya sahip. ASUS ürünlerinde artık standart hale gelmiş olan USB 3.0, USB 2.0’a göre on kat daha hızlı eri akışı sunuyor.

Sony Xperia go alsak
Sony Mobile Communications’ın geliştirdiği, su geçirmeyen, toza dayanıklı ve en ileri teknolojik özelliklerin bir araya geldiği Xperia go, çizilmeyen mineral ekranıyla da fark yaratıyor. Mineral ekran ıslak parmakla dokunduğunuzda bile komutları kolaylıkla algılıyor.
İnce ve şık tasarımının yanında dayanıklı ve su geçirmez olan Xperia go, tüketicilere Mobile BRAVIA Engine destekli Reality Display ekranı ile mükemmel netlikte görüntü sağlıyor. Uyku durumundan fotoğraf çekme durumuna bir saniyede geçmesini sağlayan 5 MP kamerası Xperia go’yu benzersiz kılıyor. Yeni Xperia go’nun üstün performansını 1 GHz'lik çift çekirdekli güçlü bir işlemci sağlıyor. Xperia go, Android platform 2.3 (Gingerbread)’ün tüm olanaklarını beraberinde getiriyor. Xperia go; siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 999 TL’den Sony Center, Mediamarkt, Vatan Bilgisayar mağazalarında ve Turkcell İletişim Merkezleri’nde satışa sunuldu.

Avea’dan iPhone 5 alsak
Teknolojinin en son eğilimlerini ve cihazlarını müşterileri ile buluşturan Avea, Apple’ın merakla beklenen son akıllı telefonu iPhone 5’i 14 Aralık’ta Avea avantaj ve ayrıcalıklarıyla satışa sundu.  
Avea, iPhone 5’i 24 ve 36 ay taahhüt seçenekleri ile tarifeye ek ayda sadece 24 TL’den başlayan fiyatlarla ve cazip koşullarla müşteriyle buluşturuyor. Tarifeye ek ödemenin yanı sıra, İnternet paketli ve 1000 dakika konuşma ve 1000 kısa mesaj 4GB seçenekleri ile Avea, iPhone alırken de müşterilerine seçme özgürlüğü sunuyor. Çarpıcı ve hızlı performansının yanı sıra, uzun batarya ömrü ile öne çıkan iPhone’ların en ince ve hafifi olan iPhone5, eşsiz 4 inç’lik retina ekranı, Apple tasarımlı A6 işlemcisi, ultra hızlı kablosuz teknolojisi ile yeniden tasarlandı. iPhone5 fotoğraf paylaşım galerisi, Facebook bütünleşmesi, yeni harita uygulamaları ve PassBook gibi 200’ü aşkın yeni özelliğe sahip dünyanın en gelişmiş mobil operatör sistemiyle Türkiye’deki teknoloji tutkunlarıyla buluşacak.  

2TB kapasiteli disk LaCie Little Big alsak
Boyutu küçük ama kapasitesi ve teknik özellikleri bir hayli yüksek olan LaCie Little Big, hem SSD hem de HDD disk teknolojili olarak iki seçenekle tüketiciye sunuluyor.
Neil Poulton tarafından tasarlanan ve avuç içine sığabilecek boyuttaki bu taşınabilir disk, çift Thunderbolt yuvası ile dikkat çekiyor. Depolama teknolojisinde yeni bir çağ açan ürün, Thunderbolt arayüzü sayesinde 10GB/s aktarım hızı sunuyor. Önceki nesil disklere göre aktarım hızı yüzde 35 daha fazla olan ürün, papatya zinciri sayesinde ses ve görüntü cihazları ile bilgisayar çevre birimlerinin bağlanmasını da basitleştiriyor. Hızı ve kullanım kolaylığını artıran bu teknoloji, bilgisayar ile çevre birimleri arasındaki bağlantıyı da basitleştiriyor.
LaCie Little Big taşınabilir disk, sadece 650 gram ağırlığında. Buna karşın 1 ya da 2 TB (SSD’li model 1 TB) gibi büyük bir depolama alanı sunan ürün, sanal kütüphaneler, fotoğrafçılar, reklam ajansları gibi yüksek depolama alanlarına ihtiyaç duyan profesyoneller için de çok uygun bir çözüm oluyor. Ürünün esnek alüminyumdan oluşan ve bir zırh görevi gören kasası güvenliği artırıyor. Aynı zamanda eşsiz soğutucu tasarımı ile ısınmayarak verileri her zaman güvende tutuyor.
Özel tasarımları, şık görünümleri ve güçlü teknik özellikleri ile teknoloji sektöründe farklı bir yeri olan LaCie’nin tüm ürünlerinin Türkiye dağıtıcısı olan DataStar, raf satışı az olan ürünleri de sipariş üzerine kısa bir sürede getirip, müşteriye teslim ediyor.