Yapı Kredi’den işyerlerine yeni bir Web sitesi

Yapı Kredi, işyerleri için hazırladığı (yapikredipos.com.tr)’yi hayata geçirdi. 200 bini aşkın World Üye İşyeri’nin her türlü ihtiyacına yönelik çözümlerin yer aldığı siteden tüm işyerleri faydalanabiliyor. Sitede World Üye İşyeri olmak için gerekli yönlendirmelerin yanında e-ticaret bilgilerine, sektör ve bölümlere yönelik PoS (Point of Sale-Satış Noktası) çözümleri hakkında bilgiler yer alıyor.
Yapı Kredi’nin sunduğu ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgiler veren (yapikredipos.com.tr), aynı zamanda özel kampanya ile fırsatlardan haberdar ediyor. Sitede yer alan ‘Önemli Bilgiler’ sayfasından ise; kullanım kılavuzları, hesap özeti ve slip açıklamaları gibi gerekli bilgilere de anında erişilebiliyor.
Sitenin içeriğinde üye işyerlerinin faydalanabilecekleri PoS ürün çeşitleri, güncel kampanyalara ait açıklamaların yanında, üye işyeri başvuru formu ve şikayet formu da yer alıyor. ‘Ödeme Çözümlerimiz’ menüsünden en uygun PoS seçenekleri sunulan sitede, ‘Sanal PoS’ başlığı altından Yapı Kredi’de e-ticaret dünyası ile ilgili ürün yelpazesi bilgilerinin dışında, e-ticaret sektör gelişim bilgilerine, Sanal PoS duyurularına ulaşılabiliyor ve POSNET Yönetici Ekranına giriş yapılabiliyor.
PoS başvurularına ek olarak, müşteri istek ve önerilerinin de gönderilebildiği site aracılığıyla, müşteri ihtiyaçları belirlenerek, müşteri bağının kuvvetlendirilmesi sağlanıyor.