Peak Games’e yeni Pazarlama Direktörü

Lider sosyal oyun şirketi Peak Games’in Pazarlama Direktörü pozisyonuna Kasım Zorlu atandı. Aylık 14 milyon oyuncuya ulaşan Peak Games, yeni Pazarlama Direktörü Kasım Zorlu ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.
Medya ve tüketici araştırmaları, medya planlama, sanal reklam ve pazarlama gibi alanlarda çalışmış olan Kasım Zorlu, Temmuz 2011 itibarıyla Peak Games Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. Zorlu, Peak Games ekibine katılmadan önce Avea’da Sayısal Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.
Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler mezunu olan Kasım Zorlu, OTS Piyasa Araştırma Hizmetleri’nde saha koordinatörü göreviyle kariyerine başladı. 2004-2006 yılları arasında MediaVest Allmedia’da medya planlama uzmanı olarak çalışan Zorlu, Starcom MediaVest Group’ta sanaldan sorumlu uzman olarak görev aldı. 2008-2010 yıllları arasında McCann Erickson’da medya planlama ve sayısal alanlarında çalışan Zorlu, 2009 2010 yıllarında da Avea’da sayısal pazarlama müdürü olarak bulundu.