Hayatı kolaylaştıran örümcek: Spiderpodium

2011 Yılının “Dünyada En Yenilikçi Ürünü” seçilen Spiderpodium sahip olduğu tasarımı sayesinde iPhone, tablet bilgisayar, MP3 çalar gibi her türlü mobil teknolojinin, hayatın her anında rahat ve güvenle kullanımına olanak sağlıyor.
İngiliz Breffo firması tarafından geliştirilen ve Açı Tanıtım tarafından Türkiye’ye getirilen Dünyanın en yetenekli örümceği “Spiderpodium”, akıllı telefonlardan tablet bilgisayarlara, fotoğraf makinelerinden yönleme cihazlarına kadar taşınabilir tüm mobil teknolojilerin rahat kullanımı için tasarlanan bir ürün. Yurt dışında özellikle akıllı telefon ve tablet bilgisayarların vazgeçilmez bir parçası haline gelen Spiderpodium, tıpkı bir örümceğe benzeyen 4 eklemli 8 ayrı bacağı ile mobil cihazları kolaylıkla kucaklayıp istenilen yere güvenle sabitliyor. Ürün, bu özelliği sayesinde, mobil teknoloji kullanıcılarına yaşamlarının her anında büyük kolaylık sağlıyor.
Sürekli yenilenen mobil teknolojilerin, artık yaşamın bir parçası olduğu günümüzde, söz konusu teknolojiler kadar onların rahat ve işlevsel kullanılmasını sağlayan tamamlayıcı aksesuarların da büyük önemi bulunuyor. İngiliz Breffo şirketinin akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için tasarladığı bir aksesuar olan Spiderpodium, şu anda piyasada olan hemen her türlü mobil teknolojiye rahatlıkla uyumlaşabiliyor.
Açı Tanıtım tarafından Türkiye’de satışa sunulan Spiderpodium’un hem GSM telefonu, MP3 çalar, fotoğraf makinesi, yönleme cihazı gibi daha küçük mobil teknolojiler hem de tablet bilgisayarlar için geliştirilmiş iki ayrı modeli bulunuyor. 4 eklemli ve 8 bacaklı bir örümcek şeklinde tasarlanan Spiderpodium çelik, plastik ve polipropilen materyaller kullanılarak üretildiğinden oldukça güvenli, sağlam ve uzun ömürlü bir ürün. Piyasada ucuz ve kalitesiz taklitleri hızla yayılan Spiderpodium’un ülkemizde sunulan orijinal paketlerinde, ürünün kullanımını Türkçe olarak anlatan bir de tanıtım CD’si yer alıyor.
Uluslararası Elektronik Eşya Tüketicileri Birliği Tarafından “Dünyanın En Yenilikçi Ürünü” seçilen Spiderpodium; fotoğraf makineniz için bir üçayak, mobil telefonunuz veya yönleme cihazınız için araç içi sabitleme aparatı ya da tablet bilgisayarınızın masa üstü ayaklığı olabiliyor. Spiderpodium’un 4 eklemli bacaklarının binlerce farklı şekle girebilmesi, bu ürünü piyasadaki tüm mobil cihazlar için vazgeçilmez kılıyor. Üstelik küçük ve hafif olmasından ötürü hem kolay taşınan hem de hiç yer kaplamayan Spiderpodium evde, ofiste, seyahatte, tatilde, kampta, araç içinde kısacası yaşamın her anında mobil cihazlar için limitsiz kullanım imkanı bulunuyor.
Spiderpodium ile iPad masada dik durumda konumlandırabileceği gibi yolculuk esnasında da rahatlık sağlıyor. Spiderpodium tabletlerin esnek yapısı ile uçakta veya arabada da istenilen yere istenilen açıda sabitlenebiliyor. Özel “soft touch” kauçuğundan gri ve siyah olmak üzere iki renkte üretilen Spiderpodium ile tabletler işlevsel bir hal alıyor.
(www.breffoturkiye.com) sitesinde 89 TL’den satışa sunulan Spiderpodium Tablet’ler iPad ve diğer tüm tablet bilgisayarlar düşünülerek tasarlanmış; 'her yere götür ve her yerde kullan' düşüncesiyle tasarlanan Spiderpodium evrensel, çok yönlü kullanımlı ve neredeyse her elektronik el cihazı ile bağdaşan bir yapıya sahip.