TTNET’ten e-faturayı tercih edenlere teşekkür hediyeleri

TTNET, E-faturayı tercih eden müşterileri arasında yapacağı çekilişle yüzlerce hediye dağıtacak. Doğayı korumak ve kağıt israfını önlemek amacıyla E-fatura kullanımını teşvik eden TTNET, kampanya kapsamında büyük hediye olarak da 2 adet Volkswagen Golf Bluemotion verecek.
TTNET, 30 Kasım 2011 tarihine kadar E-faturayı tercih eden yeni ve mevcut müşterilerine yüzlerce hediye dağıtmaya hazırlanıyor. E-faturayı tercih eden müşteriler, faturalarına güvenle ve hızlıca ulaşma ayrıcalığını yaşarken, yapılacak çekilişte TTNET’in vereceği yüzlerce hediyeden birini kazanma şansı buluyorlar. Çekilişe, kampanya döneminde veya öncesinde E-faturayı tercih eden tüm müşteriler dahil oluyor. 2 kişinin Volkswagen Golf Bluemotion sahibi olacağı çekilişte dağıtılacak hediyeler arasında LCD televizyonlar, bilgisayarlar, tabletler, bisikletler ve cep telefonları bulunuyor.
6 Aralık 2011 tarihinde noter huzurunda çekilişi yapılacak E-fatura kampanyası kapsamında verilecek ödüller şöyle:                                                                              

  • 2 adet Volkswagen Golf Bluemotion
  • 5 adet 40 inç Samsung LCD TV
  • 15 adet Motorola Xoom Tablet Bilgisayar
  • 50 adet Nokia Booklet
  • 100 adet Salcano Excel 26 inç 21 Vites Dağ Bisikleti
  • 150 adet Huawei U8230 Android GSM Telefon
  • 1500 adet 1 aylık Tivibu Web Standart Plus Paket Üyeliği
  • 1500 adet 1 aylık TTNET Müzik Max Müzik Paketi
TTNET’in doğaya karşı duyarlılığı yüksek bir kurum olduğunu belirten TTNET Özel Çözümler Direktörü Taylan Korkmazer, ‘‘Doğanın korunması ve kağıt israfının önüne geçilmesi amacıyla E-fatura uygulamasını müşterilerimiz arasında yaygınlaştırmak istiyoruz. E-fatura servisi binlerce ağacın kesilmesine engel olarak doğal güzelliklerimizin korunmasına ciddi katkılar sağlıyor. Öte yandan müşterilerimize de faturalarını kolaylıkla takip edebilme olanağı veriyor” dedi. E-faturayı tercih eden müşteriler, kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunurken, aynı zamanda faturalarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşma avantajını yaşıyor. Faturasını kaybetme sıkıntısı yaşamayan müşteriler, E-fatura sayesinde faturalarına da kolayca ulaşma olanağı buluyor. E-faturaya geçmek ve yapılacak çekilişe katılmak isteyenler TTNET Satış Noktaları’ndan, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden, (www.ttnet.com.tr)’den veya TTNET ‘Online İşlem Merkezi’nden başvuruda bulunabiliyor. (www.ttnet.com.tr)