ADSL, 3.Nesil (3N) ve Wi-Fi Türkiye’de ilk kez TTNET ile tek pakette

TTNET, bir ilki daha gerçekleştirerek İnternet’i üç koldan kuşatıyor. Abonelerini, TTNET ADSL, TTNET Mobil 3N ve TTNET WiFi hizmetleriyle, ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla buluşturuyor. Üstelik 3N modem de paketin içinde veriliyor. TTNET, HEPNET paketiyle tüm İnternet ihtiyaçlarını tek faturada ödeme imkanı sunabilen Türkiye’nin tek operatörü olma özelliğine de sahip bulunuyor.
TTNET HEPNET paketi evde ve dışarıda İnternete özgürce girmek isteyenlere 12 ay taahhütle ilk 3 ay, ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.
HEPNET paketi kapsamında aboneler ihtiyaçlarına bağlı olarak NET4, NET6 ve NETLİMİTSİZ ADSL tarifelerinden herhangi biri seçebilirken, 3N tarifelerinden de 4 GB ya da 6 GB kotalı TTNET Mobil 3.Nesil paketlerinden birini tercih edebiliyor. Tüm tarifelerde sınırsız Wi-Fi dakikaları hediye edilirken, 3N mobil modeme de ücretsiz sunuluyor. HEPNET paketi dahilindeki mobil haberleşme hizmeti Avea tarafından sağlanıyor.
TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, HEPNET paketi ile Türkiye’de hiçbir servis sağlayıcının tek elden buluşturamadığı servisleri bir araya getirdiklerine dikkat çekerek, “TTNET, avantajlı fiyatlar ve ihtiyaçlara uygun tarifelerle abonelerinin farklı teknolojilerle İnternet hizmeti almasını sağlıyor. Geniş bant ADSL İnternet’i, 3N mobil İnternet’i ve sınırsız Wi-Fi hizmetini bir arada tek fatura ile ödeme imkanı sunuyoruz. İnternet kullanım alışkanlıkları geliştikçe, kullanıcılar ev ve ofis dışında da çevrimiçi olabilmek istiyor. HEPNET kampanyamız tam da bu ihtiyaca yanıt veriyor” dedi.
HEPNET paketi ile kablosuz ADSL modem almak isteyenler; 24 aylık taksit seçeneğini tercih ederek ayda sadece 2 TL’ye kablosuz modem, ayda sadece 1 TL’ye kablolu modem sahibi olabiliyor. 12 aylık taksit seçeneğini tercih eden müşterilerin faturalarına ise kablosuz modem için ayda 4 TL, kablolu modem için 2 TL yansıtılıyor. TTNET’in sunduğu bu benzersiz kampanyadan faydalanmak isteyenler TTNET Satış Noktaları’na başvurabiliyor.