TTNET abonelerine altın ve pırlanta alışverişlerinde yüzde 20’ye varan indirim

TTNET, “İYİ Kİ TTNET’LİYİM” dedirten marka işbirliklerine Gülaylar ile devam ediyor. Yeni kampanya kapsamında TTNET aboneleri, Gülaylar’dan yaptıkları altın ve pırlanta alışverişlerde yüzde 20’ye varan indirimler kazanıyorlar. TTNET ile indirimli alışveriş olanağı bulan aboneler, ayrıca çeşitli hediyeler kazanma şansı da yakalıyor.
TTNET aboneleri, Gülaylar’dan yaptıkları alışverişlerde altın ürünlerinde yüzde 10, pırlanta ürünlerinde ise yüzde 20 indirim kazanıyor. Ayrıca 500 TL ve üzeri alışverişlerde isteğe göre, pırlanta kelebek kolye, pırlanta kalp kolye ya da pırlanta sultan kolyelerden biri TTNET abonelerine hediye ediliyor.
Alışveriş sırasında bu indirimlerden faydalanmak isteyenler sadece bir mesajla “indirim şifrelerini” öğrenebiliyorlar. İndirim şifresini öğrenmek için, Tek Şifre (SSO) üyesi olan abonelerin INDIRIM; Tek Şifresi üyesi olmayan abonelerin ise, INDIRIM ve TC kimlik numaralarını yazarak 6606’ya kısa mesaj göndermesi yeterli. TTNET aboneleri, 31 Ekim tarihine kadar Gülaylar’dan yaptıkları alışverişlerde bu kampanyadan faydalanabilecek.