2011 Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’nin başvuruları sona erdi

TTNET’in ana, Medyanet’in yardımcılık desteği ile Digital Age Dergisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan 2011 Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’ne 345 iş başvurdu.
Yılın en yaratıcı sanal pazarlama fikirlerini ve stratejilerini ödüllendirmek amacıyla Digital Age Dergisi dergisi tarafından düzenlenen Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’nin ikincisi için geri sayım başladı. 1 Temmuz 2010 - 30 Haziran 2011 tarihleri arasında yurtiçi veya yurtdışında ilk kez yayınlanmış ya da uygulanmış olan özgün çalışmaların değerlendirildiği yarışmanın bu yılki ana destekçisi TTNET olarak belirlendi. TTNET’in yanı sıra, Türkiye'nin en geniş ve en etkili çevrimiçi reklam ağı Medyanet de yarışmanın yardımcı destekçisi olarak görev yapıyor.
Sanal mecralarda uygulanmış en yaratıcı pazarlama, reklam ve iş fikirlerinin değerlendirileceği yarışmanın ödüllerini dağıtacak olan jüri başkanı ve üyelerinin isimleri de netlik kazandı. Bu yılki yarışmanın jüri başkanlığını TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz yapacak. 2011 Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’nin jürisindeki diğer isimler şöyle sıralanıyor: Filiz Abdurrahmanoğlu (Adinteractive Ajans Başkanı), Canan Sanalan (Digital Ajans Başkanı), Alptekin Derinkök (Aerodeon Ajans Başkanı), Ahmet Damgacıoğlu (ComScore Genel Müdür), Burak Büyükdemir (Etohum Kurucu), Deniz Güven (Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Alternatif Dağıtım Kanalları Yöneticisi), Mustafa İçil (Google Türkiye Pazarlama Direktörü), Umut Özsayar (Kompüter Ajans Başkanı), Murat Kaleora (Magic Click Genel Müdür), Sina Afra (Markafoni Yönetim Kurulu Başkanı), Rima Erdemir (Medyanet Genel Müdür), Bora Turan (Microsoft Advertising&Online Turkiye Başkan Yardımcısı), Meltem Moral (Mindshare Digital Purple Sanal Bölüm Direktörü), Tuncay Yavuz (OMD Sanal Bölüm Direktörü), Ahmet Bayatlı (Pharos Sorumlu Müdür), Özgür Alaz (Promoqube Kurucu Ortak), Alpay Alptekin (Turkcell Pazarlama İletişimi Bölüm Başkanı), Neslihan Mesutoğlu (Sabah İnternet ve Turkuvaz Radyo Genel Müdürü), Gizem Keçeci (Vodafone Pazarlamadan Sorumlu Genel Mdr. Yrd.), Burak Günsev (Wanda Sanal Ajans Başkanı), Özer Soysev (MediaCom Interaction Sanal Grup Direktörü) ve Hakan Kaplan(Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı). Jüri üyeleri, yarışmaya başvuran 345 çalışmanın ön değerlendirmesini 19-30 Eylül tarihleri arasında yapacak.
Yarışmada ayrıca, o yıl başlatılan veya ivme kazandırılan sanal girişimlerden birine “Yılın Girişimi Ödülü” verilecek.
24 Ağustos’ta son bulan başvuruları değerlendirmek üzere 18 Ekim’de biraraya gelecek jüri üyelerinin kararı, 3 Kasım’da gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.
(www.kapital.com.tr)