Vodafone FreeZone’lular için avantajlı fırsatların “yeri geldi”

FreeZone’lular Vodafone FreeZone’un sunduğu fırsatlar dünyası ile artık özgürce yiyip, gezip, alışveriş yapabiliyor. Arby’s, Popeyes veya Sbarro’da 1 FreeZone menü alan FreeZone’lulara ikincisi anında bedava.
Vodafone’nun “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik kulübü Vodafone FreeZone, gençlere sunduğu ayrıcalıklı fırsatlara yenilerini ekliyor. Vodafone FreeZone’un avantajlar dünyası sayesinde gençler, iletişim dışı alanlarda da gençliklerini sonuna kadar özgürce yaşayabilecek; özgürce yiyip, özgürce gezip, özgürce alışveriş yapabilecekler.
Vodafone FreeZone’un sunduğu bu zengin dünya ile Burger King’de FreeZone’lulara özel 3 Tavukburger menü sadece 5 TL; 3 Hamburger menü sadece 6 TL.
Ayrıca Sbarro, Arby’s ve Popeyes’ta FreeZone’a özel belirlenen menülerden alanlara 2. menü anında bedava. Böylece FreeZone’lular 500’den fazla restoranda kendilerine özel kampanyalarla özgürce yiyebiliyorlar. Bununla birlikte, sadece FreeZone’lu gençlere özel günlük teklifler, “Vodafone FreeZone Fırsatları” sitesinde çok yakında bir araya geliyor. Tam 10 şehirde (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Kocaeli, Samsun, Adana, Mersin, Sakarya), her bir şehre yönelik hazırlanmış yüzlerce özel fırsat firsat.vodafonefreezone.com sitesinde gençleri bekliyor. Böylece FreeZone’lular, (firsat.vodafonefreezone.com) üzerinden % 95’e varan indirimlerle özgürce alışveriş yapabilecekler.
Vodafone’lu gençlerin FreeZone avantajlarından faydalanabilmek için yapmaları gereken, sadece FREEZONE yazıp 1525’e ücretsiz kısa mesaj atarak FreeZone’lu olmak.