Ne Alsak?

AirTies Air 4452 alsak
Air 4452 ile şirketler kablo ve fiber altyapılarını kablosuz ağa çevirip aynı zamanda 5GHz teknolojisinin sağladığı yüksek hız performansını yakalıyor. 2,4GHz teknolojisinde ise kullanılan ağ ürünleri 300 Mbps hızı desteklese bile kanal sıkıntısından dolayı bu performansı yakalamak mümkün olmuyor. Çünkü bu hıza ulaşmak için birbiri ile örtüşmeyen 2 kanalı aynı anda kullanmak gerekiyor. 2,4GHz teknolojisinde ise, yalnızca 3 kanal bulunuyor ve giderek artan kablosuz cihazlar nedeniyle boş kanal bulmak imkansızlaşıyor.  Aynı kanalda çalışan cihaz sayısı arttıkça ağ performansı da o ölçüde düşüyor. 5GHz teknolojisi ise, birbiri ile örtüşmeyen 22 kanal barındırıyor. Böylece frekans kirliliğinden kurtularak temiz bir ağ üzerinden, hızlı kablosuz erişim sağlanıyor.
. Air 4452’ye USB yazıcı, harici disk ve flash bellek bağlanabiliyor. Böylece bir şirket ağı üzerinde bu cihazlar paylaştırılabiliyor. Ağ üzerinde kurulum kolaylığı sağlamak için AirTies Network Asistanı ve tek dokunuşta şifreleme sağlayan AirTouch tuşu, ağ ile ilgili tüm ayarların tek bir noktadan yapılıp, ağa bağlı diğer cihazlara otomatik olarak aktarılmasını sağlıyor.

Sony Tablet S alsak
Sony Tablet S ve P modelleri, üstün çoklu ortam eğlence deneyimi için hızlı ve mükemmel performans sunmanın yanı sıra müzik, oyun ve kitap dünyası ile bağlantıya kadar geniş bir uygulama ve servis yelpazesine de sahip.
Sony Tablet S, portre veya manzara seçeneğinde uzun süre kolaylıkla tutulmasına izin veren yeni ve eşsiz bir asimetrik tasarıma sahip. Eşsiz yapısı cihazın ağırlığını avucunuzda taşımanıza olanak tanıyor. Böylece bir kitap veya dergi okurken daha hafif hissetmenizi ve daha rahat olmanızı sağlıyor. Düz bir yüzeye yerleştirildiğinde ekran hafif eğik duruyor, böylece görülebilirliği artıyor ve daha rahat yazılabiliyor. Seçilebilir aksesuar olarak bulunan özel stand, Sony Tablet S’i sanal bir fotoğraf çerçevesine veya sayısal saate dönüştürüyor.
Sony Tablet, Sony’nin TruBlack teknolojisine sahip. TruBlack panel, LCD ve ekran arasında ışık kırılmasını kontrol ederek daha canlı renkler, daha koyu siyahlar ve canlı bir resim sağlıyor. Hem kapalı alanda hem de açık havada yüksek kontrastlı ekran için güneş ışığı veya floresan ışığının yansımasını ve parlamasını da azaltıyor. Sony’nin eşsiz Quick View ve Quick Touch teknolojileri, son derece pratik bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra Web’de daha hızlı dolaşmaya, hızlı yanıtlar veren ve oldukça akıcı bir dokunmatik ekrana imkan tanıyor.

Asus N Serisi Diz üstü Bilgisayar alsak
Tasarımı David Lewis, ses sistemi ise Bang & Olufsen ICEpower tarafından geliştirilen ASUS’un yeni N serisi, üstün SonicMaster teknolojisine de sahip.
Sade ve zarif tasarımını David Lewis’den alan yeni N Serisi dizüstü bilgisayarda, Bang & Olufsen ICEpower tarafından önceki sürümüne göre daha fazla geliştirilmiş SonicMaster teknolojisine sahip ve bunu en iyi şekilde deneyimleyebileceğiniz bir subwoofer hoparlör ile birlikte geliyor. Kenarlarını saran cilalanmış metal çerçeveleri, piyanoya benzeyen yüzeyi, ses dalgasından esinlenilen hoparlör tasarımı ile modern ve akıcı bir olguya sahip olan yeni N serisi, sadeliği ve şıklığı benzersiz bir görünümde birleştiriyor. Klavye gövdenin geri kalanıyla bir bütün görünümünü korurken, avuç içi yaslama alanı konforlu ve rahat bir yazma deneyimi sunuyor. Genişletilmiş bir ses aralığı, daha derin bas ve daha belirgin vokaller sağlayan SonicMaster ses teknolojisi diz üstü bilgisayarlar için ses alanında yeni bir boyut yaratıyor. Bang & Olufsen Icepower sayesinde ise, normal ses sistemleriyle rekabet edebilecek derecede yüksek bir performans sergiliyor.
Yeni N serisi diz üstü bilgisayarlar müzik dosyalarınıza saniyeler içinde erişmenizi sağlayan “Music Now” adında bir program içeriyor. Özel “Instant On” fonksiyonu sayesinde, uyku durumundaki bilgisayarınız 2 saniye içerisinde açılıyor. Üstün pil yönetimi sayesinde bilgisayarınız uyku durumunda 15 gün kalabiliyor.

Logitech K400 klavye alsak
Logitech’in yeni kablosuz klavyesi K400, 10 metrelik kullanım mesafesi ve çoklu dokunmatik gezinme özelliği sunan büyük, dahili dokunmatik yüzeyi ile diz üstü bilgisayarınızı koltuğunuzdan kalkmadan kontrol etme konforu sunuyor. Üstelik bilgisayarınız televizyona bağlıyken bile.
En sevdiği çoklu ortam içeriklerini büyük ekranda izlemek için dizüstü bilgisayarlarını televizyona bağlayanlar için özel tasarlanan K400’ün sağ bölümünde yer alan 9 cm’lik (3,5 inç) touchpad, bir mouse’a ihtiyaç duymadan bilgisayarı kolayca kontrol etme imkanı sunuyor.
Logitech K400’ü kurmak için, sadece küçük Logitech alıcısını USB girişine takmanız yeterli. Şık ve tümleşik tasarımıyla kullanmadığınız zamanlarda dikey saklama imkanı sunan Logitech K400’e Logitech Unifying nano alıcısı sayesinde bu alıcıya uyumlu 5 cihaz daha ekleyebilirsiniz. Logitech K400 tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 99 TL (KDV dahil)