Tek tuşla Facebook deneyimi için; HTC Salsa, Türkiye’de ilk kez Avea’da

 

Gelişmiş donanım özellikleri ve estetik görünüşü ile sosyal ağ telefonlarında çıtayı yükselten 3.Nesil (3N) destekli HTC Salsa, Avea müşterileri ile buluşuyor.
Avea, HTC Sense deneyimi sunan, sadelik ve kullanım kolaylığı ile kısa sürede tüketicilerin en çok tercih ettiği akıllı telefonlar arasında yerini alacak olan HTC Salsa’yı satışa sunacağını duyurdu. Facebook işbirliği ile mobil kullanıcılara kusursuz ve hızlı bir sosyal ağ erişimi sunan 3N destekli HTC Salsa ile Avealılar, zaman ve mekândan bağımsız; her an hayata bağlı kalmanın keyfini çıkaracak.

Tek tuşla gelen rahatlık
Sade tasarımı ve kullanım kolaylığının yanı sıra, tümüyle “sosyal” HTC Salsa, sosyal paylaşım ağı Facebook’un kilit uygulamalarına tek dokunuşla erişim sağlayan, HTC Sense deneyimine tümleşik, özel bir tuşa sahip. HTC Salsa ile kullanıcılar, tuşa tek bir dokunuşla durumlarını güncelleyebilme, fotoğraf yükleyebilme, Web sitesi paylaşabilme, dinledikleri parçaları gönderebilme ve bulundukları yeri işaretleyebilme rahatlığını elde ediyor.

Üstün donanım ve kesintisiz bağlantı
3N destekli HTC Salsa, Android Gingerbread 2.3.3 işletim sistemi ile mobil kullanıcılara gelişmiş, hızlı ve yüksek performanslı bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. HTC Salsa’nın HTC Sense özelliği, telefonla arama yapılan kişinin statüsünü ve fotoğraflarını görebilme ve hatta yaklaşan doğum günlerinden haberdar olma olanağı tanıyor.
HTC Salsa, 5 Megapiksel kamerası ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimi yapabilmenin yanı sıra; 3.4 inç, 480x320 piksel çözünürlüğe sahip dokunmatik ekranı ile, çoklu ortam içeriklerini üstün kalitede görüntülemeyi mümkün kılıyor. HTC Salsa’nın öne bakan VGA kamerası ise; yüz yüze sohbet gerçekleştirmeyi sağlıyor.
Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı KDV dahil 999 TL olan HTC Salsa’yı tercih eden Avealılar; 30 gün boyunca 1 GB’lık İnternet paketine de ücretsiz sahip oluyorlar.

Avea, akıllı telefon deneyimini değiştiren HTC EVO 3D’yi sunuyor
Gelişmiş donanım özelliklerinin yanı sıra, en gerçekçi akıllı telefon deneyimi yaşatan HTC EVO 3D; Türkiye’de Avea tarafından satışa sunulmaya başlanıyor. Avea, gelişmiş 3D özellikleri ile akıllı telefon deneyimini baştan aşağı değiştirecek yeni HTC EVO 3D’yi müşterileriyle buluşturuyor.
HTC EVO 3D; 4,3 inç Super LCD ekranı (540x960) piksel, Google Android 2.3.4 Gingerbread işletim sistemi ve 1.2 GHz çift çekirdek uygulama işlemcisi ile; çok hızlı, güçlü ve üstün bir akıllı telefon kullanımı sağlıyor. Zarif tasarımı ile dikkat çeken HTC EVO 3D’nin sunduğu HTC Sense deneyimi ise; Avealıların sense 3,0 arayüzü üzerinden ekranı özelleştirmelerine ve fotoğraflardan en son sosyal ağ güncellemelerine kadar gerçek zamanlı bir pencereye dönüştürmelerine olanak tanıyor. HTC EVO 3D’nin çift 5 Megapiksel kamerası ise; 2 Boyutlu (2B) ve 3B çekim yapma seçeneğini getiriyor.
Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, HTC EVO 3D’nin Avea tarafından satışa sunulmasına ilişkin yaptığı açıklamada; “Avea olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik en yenilikçi, üstün, kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Amacımız; yüksek standartlardaki mobil haberleşme seçeneklerinden bütün müşterilerimizin, en iyi şekilde faydalanmasıdır” dedi.
Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla değişen mobil haberleşme çehresine değinen Yılmaz, “Artık mobil kullanıcılar, mekân ve zamandan bağımsız İnternet erişiminin ayrıcalıklarından yararlanıyor. Türkiye’de teknolojinin ve yenilikçiliğin öncü şirketlerinden biri olarak; amacımız, abonelerimizin teknolojik beklentilerini de en üst seviyede karşılamaktır. Dolayısıyla; müşterilerimize, akıllı telefon deneyiminde çığır açacak günümüz son teknolojisi 3B ile geliştirilen HTC EVO 3D’yi sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren müşterilerimiz stoklarla sınırlı olacak olan bu ürünleri, Avea bayilerinden alabilecekler” şeklinde sözlerine devam etti.

3D teknolojisi ile gelen sınırsız eğlence
HTC EVO 3D ile filmler, videolar, resimler ve oyunlar; yeni 3B boyutuyla tanışarak; Avealılara unutulmayacak gerçeklikte çoklu ortam deneyimi yaşatıyor. Stereo surround ses düzeni ise; 3B içeriklerin vazgeçilmez efektlerini beraberinde getiriyor. HTC EVO 3D’nin kullanıcılara sunduğu diğer önemli özellikler arasında ise; hızlı ve duyarlı tarama deneyimi, anlık görüntü yakalama ve 1,2 GHz uygulama işlemcisi ile akıcı ve HD (720p) video oynatma yer alıyor.
Sembolik Hava Durumu uygulaması sayesinde Avealılar; yeni, harika tam ekran 3B animasyonlarla bulutların arasında yükselebiliyor ve güneşin tadını çıkarabiliyor.

Hatırlamak istediğiniz bütün anlar, hep yanınızda
HTC EVO 3D’nin çift 5 Megapiksel kamerası; kullanıcıların görüntüleri gördükleri şekliyle kaydetmelerine olanak tanıyor. Tiltshift Efekt ise; nesnelere ölçekli model izlenimi vermek için görüntünün belirli yerlerini seçerek gölgeli görüntü elde etmeyi mümkün kılıyor. Düşük ışıkta bile çok iyi bir performans sunan kamera ile videoları 720p çözünürlük ile çok net ve saniyede 30 kare olarak kaydetmek mümkün. Avea, 3 Boyutlu gözlük gerektirmeden üstün 3B deneyimi sunan HTC EVO 3D’yi; Avealılara, anlaşmalı kredi kartlarına peşin fiyatına 12 taksit fırsatı ile sunuyor.

Avealılar Mobil Ödeme ile Gloria Jean’s’ten binlerce hediye kahve kazanıyor
24 Eylül-21 Ekim 2011 tarihleri arasında Avea Mobil Ödeme kullanarak alışveriş yapan Avea aboneleri; “Gloria Jean’s”ten kahve kazanma şansı yakalayacak.
Güçlü markalarla yaptığı işbirlikleri ile müşterilerine birbirinden özel avantajlar sunan Avea, şimdi de abonelerini Gloria Jean’s’in lezzetli kahveleri ile buluşturuyor.
Kampanya dahilinde 24 Eylül-21 Ekim 2011 tarihleri arasında Avea Mobil Ödeme ile işlem yapan Avealılar, Gloria Jean’s’ten standart boy günün kahvesini kazanma fırsatı yakalıyor. Dört haftalık kampanya ve haftalık olarak düzenlenecek çekilişler sonucunda, binlerce ücretsiz kahve, Mobil Ödeme servisini kullanan Avealıların oluyor.
Hediye kahveler; Gloria Jean’s’in Suadiye, Şaşkınbakkal, Beyoğlu, Tünel, Carousel, Capacity, Cevahir, Harbiye, Meydan, Ortaköy, Prestige, Capitol, Kanyon, Ankara Cepa, Ankara Bilkent, Ankara 365, Ankara Medya Center, Ankara Hacettepe, Ankara Gordion, İzmir Bornova Forum, İzmir Agora, Bursa Korupark, Mersin Forum, Denizli Forum Çamlık ve Antalya She Mall noktalarından alınabiliyor. (www.avea.com.tr)

Aveabiz “Prestij Bizde” Tarifesi ile işletmelerin tüm ihtiyaçları cepte
AveaBiz; yeni Prestij Bizde Tarifesi ile kurumsal müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına eksiksiz cevap veriyor. Üç yeni paket ile mobil haberleşmenin tüm olanaklarının bir arada sunulduğu tarifede Avealılar avantajlı fiyatlarla hem konuşuyor, hem mesajlaşıyor hem de İnternet’e giriyor.
Avea, fark yaratan tarifeleri ile kurumsal müşterilerine avantajlı haberleşme fırsatları sunmaya devam ediyor. Avea’nın kurumsal abonelerine yönelik tüm avantajlarını bir araya getirdiği platformu AveaBiz içinde geliştirilen Prestij Bizde Tarifesi ile 3 yeni ve avantajlı paket müşterilerin hizmetine sunuluyor. Ayrıca AveaBiz Prestij Bizde Tarifesi Paketleri'nden birine 30 Kasım 2011'e kadar 12 ay taahhüt vererek kayıt yaptıranlar, yıl boyu %30 indirimden yararlanıyor.

Prestij Bizde – Küçük Paket
Kurumsal müşterilere kampanya içerisinde ayda 69 TL sabit ücret karşılığında; Avealı hatlar, sabit hatlar ve diğer operatörlerle 1.000’er olmak üzere toplam 3.000 konuşma dakikası, her yöne 1.000 kısa mesaj ve 1 GB İnternet paketi sunuluyor.

Prestij Bizde – Orta Paket
Prestij Bizde Orta Paket, kampanya içerisinde ayda 98 TL sabit ücret karşılığında; Avealı hatlar, sabit hatlar ve diğer operatörlerle 3.000’er olmak üzere toplam 9.000 konuşma dakikası, her yöne 3.000 kısa mesaj ve 3 GB İnternet kullanımı sunuyor.

Prestij Bizde – Büyük Paket
Prestij Bizde Büyük Paket ise, kampanya içerisinde ayda 119 TL sabit ücret karşılığında; Avealı hatlar, sabit hatlar ve diğer operatörlerle 5.000’er olmak üzere 15.000 konuşma dakikası, her yöne 5.000 kısa mesaj ve 5 GB İnternet paketi kullanımı sağlıyor.

AveaMüzik ile sevilen albümler, Avealılara yüzde 50 indirimli
Avealılar, (aveamuzik.com) adresinden ulaşılan AveaMüzik platformundan, o gün için seçilen albümü 4 TL yerine 2 TL’ye satın alıyor.
Avea, müşterilerine zengin müzik içerikleri sağladığı AveaMüzik platformunda avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Başlatılan yeni bir uygulama ile Avealılar, artık AveaMüzik’te her gün, bir albümü, Müzikİndir servisine abone olmasalar da o güne özel 4 TL yerine, 2 TL’den satın alma fırsatı elde ediyor.
Albümler, birbirinden gözde parçalar ve indirme seçeneklerinin yanı sıra, güncel müzik dünyası bilgilerinin de yer aldığı AveaMüzik, beğenilen sanatçıların en yeni albümleri de dahil olmak üzere her gün, beğenilen bir albümü yüzde 50 indirimle sunuyor.
Müzikseverlerin beğenilerine göre geliştirilen AveaMüzik’te aynı zamanda; birçok bilinen şarkının bir arada bulunabileceği müzik listeleri, videolar ve özel kampanyaların yanı sıra, kullanıcıların kendilerini arayanlara dinletebilecekleri müzikleri indirme fırsatı sunan Ringa servisi de yer alıyor. (www.aveamuzik.com)