Haberleşmenin en net yolu: Gigaset C300


 


Yeni Gigaset C300, kullanıcılar için eşsiz bir keyif sunuyor.
Renkli ekranı, hands-free (eller serbest ahizesiz görüşme) özelliği, geniş telefon rehberi, uzun süreli bekleme ve konuşma süreleriyle, özellikle enerji tasarruflu olması ve düşük radyasyon üretimi sayesinde yeni standartlar getiriyor. Fonksiyonel tasarımlı ve yüksek kaliteli klavye ürünün kullanımını kolaylaştırıyor. Geniş telefon fonksiyonlarının yanı sıra, kısa mesaj metin mesajı ve alarm özelliği gibi ekstra popüler özellikler bulunan Gigaset C300A sürümünde tüm bu özelliklerin yanı sıra cevaplama sistemi de yer alıyor.
Gigaset C300’ün en önemli özelliklerinden biri de, hem ahize hem de ahizesiz görüşme kullanımı sırasında yüksek kaliteli hoparlör ve mikrofon bileşenleri sayesinde sunduğu berrak ses kalitesi. Yüksek kaliteli metal kaplama tuşları, kesin ve ergonomik çalışma sağlıyor. 1,7 inç renkli ekran ve 250 numaraya kadar kaydetme özelliği tüm bunlara eşlik ediyor. Fonksiyonlar ve erişim bilgileri listesi geniş, okuması kolay font ve simgelerle görüntüleniyor. Zil sesi, zaman kontrolüyle – örneğin gece boyunca – devre dışı bırakılabiliyor. Bilinmeyen numaradan çağrı alındığında, ahize üzerinden sesi kısılabiliyor. Arama listesinde, aranan, arayan ve cevapsız gelen çağrılardan 30 tanesi kayıtlı olarak kalıyor. 160 karakter uzunluğundaki kısa mesaj metin mesajları gönderilebiliyor ve alınabiliyor. Alarm saati, kullanışlı ek bir fonksiyon olarak yer alıyor.
Gigaset C300’ün bekleme seçeneğindeki güç tüketimi 0,4 Watt kadar düşük bir değer. Ahize, 300 saat bekleme süresine ve 20 saatlik konuşma süresi sunuyor, ayrıca iki adet standart pille (NiMh, AAA) çalışıyor. C300 çok düşük oranda radyasyon üretiyor. ECO DECT, baz istasyonu ile arasındaki mesafeyi, ahizeye güç iletimini azaltarak sağlıyor ve ECO konumu devredeyse, arama sırasında %80 daha az oluyor. Bu fonksiyon tüm kayıtlı ahizelerde destekleniyorsa, ECO Plus seçeneği, cihaz bekleme seçeneğindeyken güç iletimi tamamen kapatıyor.
Gigaset C300, 129 TL’den satışa sunuluyor.

Gigaset Communications
Gigaset Communications GmbH, dünyanın en büyük telsiz telefon üreticilerinden biri ve DECT telefonlarda Avrupa’da pazar lideri konumunda. Merkez ofisi Münih’te bulunan şirket, Siemens Gigaset markası altında yüksek kalite ürünler geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır. Ürün gamı sabit hat ile kullanılan telefonları ve VoIP cihazlarını içermekte. Ana üretim en iyi kalite ve çevre standartları dikkate alınarak Bocholt, Almanya’da yapılmakta. Gigaset Communications, Siemens ticari markası lisanslıdır. (http://www.gigaset.com)