11818’le teknolojiyi keşfediyorum

 

11818’in yeni hizmeti Teknoloji Destek Hattı sayesinde günün her anı bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon kullanırken desteğe ihtiyacı olan teknoloji kullanıcılarına yaşadıkları sorunla ilgili destek veriyor.
Yeni Teknoloji Destek Hizmeti, bireylerin ve KOBİ'lerin teknolojinin hızına yetişmelerini sağlamak amacıyla bilgisayar teknolojileri, mobil teknolojiler, İnternet güvenliği, Web tasarımı ve KOBİ uygulamaları gibi birçok alanda güvenilir bilgi ve çözüm odaklı destek vermekte. Teknoloji konusunda sorulara cevap vermek, sorunlara hızlı çözüm üretebilmek hedeflenmekte. Kurumsal Uzaktan Erişim Uygulamaları kullanarak, bilgisayar ve akıllı GSM telefonunuza, tablet bilgisayarınıza bağlanarak, sorun tespiti ve çözümü yapılmakta.
11818 teknoloji desteği için gelen çağrılardan en çok hangi konularda destek istendiğini örneklemek gerekirse:
İnternet’ten bir yazıyı paylaşmak isteyen kişi bunu nasıl yapacağını bilmiyorsa, 11818 bu konu hakkında detaylı bilgi veriliyor. Böylece kişi koca bir metni tekrar yazmak zorunda kalmıyor ve veri aktarımını zahmetsizce yapabiliyor.
Müziği, fotoğrafı ya da bir yazıyı arkadaşına İnternet üzerinden atmak isteyen ve bunu başaramayan bir kişi 11818’i arayarak e-postanın hazırlanmasından yollamasına kadarki sürecin tüm teknik desteğini alabiliyor.
Bir kişiyle görüntülü olarak görüşmek isteyen ve bunu bilmeyenler, gerekli programlardan sohbet bitimine kadar olan tüm süreci 11818’den öğrenebiliyor.
Günümüzde Facebook ve sosyal medya laflarını sıkça duyar hale geldik. İnternet’te arkadaşlarıyla iletişime geçmek isteyen ve bunu nasıl yapacağını bilmeyenler için 11818 tam bir rehber niteliğinde. Siteye üye olmaktan, veri aktarımına kadar birçok bilgi yine 11818’de yer alıyor.
Facebook’a üye oldunuz. Şimdi İnternet’te görüp beğendiğiniz ya da kendi çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak istediniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey yine 11818’i aramak olacak!