Çok şık, çok hafif Lenovo ultrabook U310

Dünyanın ikinci büyük PC üreticisi Lenovo’nun yeni ultrabook modeli U310 pazara çıktı. Sadece 1,7 kg ağırlığında ve “Enhanced Experience 3.0” teknolojisiyle 1 saniyeden daha az bir sürede uyku seçeneğinden aktif hale gelen bu yeni ürün, gri ve pembe renk seçenekleriyle raflarda yerini alıyor.
Mobil yaşama yön veren “ultrabook” kategorisinin rakipsiz modeli Lenovo IdeaPad U310, mükemmel tasarımı ve yenilikçi yaklaşımı ile raflardaki yerini alıyor. 3.nesil Intel Core işlemcilerle hayat bulan ürün, sadece 1,7 kilogram ağırlığı, 13,3 inç genişliğindeki ekranı ve 9 saate varan pil ömrüyle dizüstü bilgisayarını yanından ayırmak istemeyenlerin favorisi olacak.
Lenovo IdeaPad U310, ultra taşınabilir boyutlarının yanı sıra, ultra tasarımı ve yüksek teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Pembe ve gri renk seçenekleriyle raflarda yerini alan U310, bakımı ve temizlenmesi kolay olan AccuType klavye ve akıllı ‘touchpad’ teknolojisine sahip. Cihazda ayrıca açma ve kapama süresini 10 saniyenin altına indiren Lenovo Enhanced Experience 3.0 teknolojisi, Windows 7 Home Premium, 500 GB’a kadar HDD ve 32 GB’a kadar opsiyonel SSD desteği de sunuluyor. Hızı ve sessizliğiyle de benzerlerini geride bırakan cihaz, uyku seçeneğindeyken sadece bir saniyeden daha az bir sürede aktif oluyor.
Ultrabook U310, özellikle mobil yaşayanların favori diz üstü bilgisayarı olmaya aday. Çünkü cihaz, hafifliği ve şıklığının yanı sıra, sosyal ağlara uygunluk gösteren teknolojileriyle de tam bir mobil hayat canavarı. Cihazda bulunan Lenovo BootShield teknolojisi, kullanıcıların aynı anda birden fazla uygulamayı hızlıca açmalarına olanak sağlıyor. 90 gün “standby konumu”nda kalabilen Lenovo IdeaPad U310’un 9 saate varan pil gücüyle de mobil yaşamın keyfini çıkaracaksınız.