Vestel televizyonlarıyla çizgi karakterler ekranın dışına taşıyor

Vestel, Warner Bros.’la işbirliği yaparak Tweety, Slyvester, Batman ve Superman gibi en sevilen çizgi kahramanları Vestel LED TV’lerle buluşturdu. Vestel, Cartoon TV’lerle birlikte Looney Tunes çizgi filmlerinin DVD’lerinden de hediye ediyor.
Vestel, televizyonları Warner Bros karakterleriyle renklendirdi. Tweety, Bugs Bunny, Batman ve Superman gibi yediden yetmişe sevilen çizgi film kahramanlarıyla tasarladığı DVD’li Vestel LED TV’ler tüketicilerle buluştu. Vestel Cartoon TV serisinde Batman, Superman, Tweety, Lola & Bugs Bunny ve İstanbul olmak üzere 5 farklı seçenek yer alıyor.
Tam HD görüntü kalitesine ve tümleşik DVD oynatıcıya sahip Vestel Cartoon LED TV’ler tasarımıyla olduğu kadar ses ve görüntü performansıyla da göz dolduruyor. 22 inç Vestel LED TV’ler bilgisayar monitörü olarak da kullanılabiliyor, bu sayede çocuklar video oyun keyfini en sevdikleri süper kahramanlarla birlikte yaşıyor. Televizyon, DVD oynatıcısının yanı sıra tümleşik HD uydu alıcısı sayesinde ise cihaz, kutu, kablo ve kumanda fazlalığından kurtarıyor. Vestel, Cartoon TV’lerle birlikte Looney Tunes çizgi filmlerinin DVD’lerinden de hediye ediyor. Fiyatı: 659 TL (KDV dahil).