BNP Paribas Cardif emeklilik katılımcılarına Mini Cooper kazandırıyor

BNP Paribas Cardif Emeklilik, yeni ve mevcut bireysel emeklilik sözleşmesi sahibi katılımcılarına Mini Cooper kazanma şansı sunuyor.
3 Eylül - 3 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya kapsamında tek seferde yapılacak her 150 TL katkı payı ödemesi için BNP Paribas Cardif Emeklilik müşterileri bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanyadan, 3 Aralık 2012 tarihine kadar BNP Paribas Cardif Emeklilik’te bireysel emeklilik sözleşmesi yaptıran katılımcıların yanı sıra, BNP Paribas Cardif Emeklilik’te hali hazırda sözleşmesi bulunan katılımcılar da yararlanabiliyor. Büyük ödülün 1 adet 2012 model Mini Cooper otomobil olduğu kampanyada 5 adet Apple Yeni iPad ve 50 adet Apple iPad Shuffle katılımcıları bekliyor. 
Kampanya’dan faydalanmak üzere yeni bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırmak isteyen katılımcıların TEB şubelerine, BNP Paribas Cardif Emeklilik acentelerine veya 444 43 23 numaralı telefondan Müşteri İletişim Merkezine başvurmaları yeterli. Yeni ve mevcut BNP Paribas Cardif Emeklilik müşterileri kampanya detaylarına ve katılım koşullarına (www.bnpparibascardif.com.tr) adresinden ulaşabilirler. 14 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olan çekilişin sonuçları, 20 Ocak 2013 tarihinde duyuruluyor olacak.

BNP Paribas Cardif Hakkında
BNP Paribas Cardif (www.bnpparibascardif.com) BNP Paribas Grubunun Can, Mal ve Kaza sigortaları birimidir. Avrupa, Latin Amerika ve Asya’da güçlü bir konuma sahip olan BNP Paribas Cardif, 36 ülkede farklı kanallar aracılığıyla ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.
BNP Paribas Cardif Avrupa’nın önde gelen 10 sigorta kuruluşundan biridir.
2011 yılı brüt prim üretimi 23,3 milyar Euro olan BNP Paribas Cardif’in brüt prim üretiminin % 53’ü Fransa dışında gerçekleşmiştir. Şirket, % 70’i Fransa dışında bulunan yaklaşık 10.000 çalışanı ile hizmet sunmaktadır.

BNP Paribas Cardif Türkiye Hakkında
BNP Paribas Cardif’in Türkiye sigortacılık operasyonu olan BNP Paribas Cardif Türkiye, 2007 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe, bireysel koruma sigortaları ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Ekim 2010 tarihinden itibaren müşterilerine bireysel koruma ve hayat sigortalarının yanı sıra Fortis Emekliliğin satın alınması ve marka değişikliği ile bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye (www.bnpparibascardif.com.tr), geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda önemli bir oyuncu konumuna gelmiştir.
Bilgi için: Jüliet Demircioğlu / Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / cardif@artipr.com.tr