TITUS en iyi güvenlik ürünü ödülünü kazandı

Güvenlik ve veri yönetim çözümleri sağlamada öncü olan TITUS, TITUS Mesaj Sınıflandırma çözümünün Kuzey Amerika Best of TechEd 2012 Ödülleri'nde En İyi Güvenlik Ürünü ödülünü kazandı.
Best of TechEd 2012 ödülleri endüstriye yenilikçi ürünler sunan şirketleri değerlendiriyor. Bu yıl jüri, ödül için yarışan 297 ürünü ve hizmeti inceledi ve 46 finalisti Kuzey Amerika Microsoft TechEd 2012 konferansı, Orlando-Florida'da Haziran'ın 12'si ve 13'ünde görüşmek üzere seçti. Kazananlar, Florida Universal CityWalk'da 14 Haziran akşamı gerçekleştirilen özel bir davette açıklandı.
TITUS'un Ürün Yönetimi'ndeki Başkan Yardımcısı Charlie Pulfer, "Bu ödülü almış olmaktan ve TITUS Mesaj Sınıflandırması'nın, bu yıl Microsoft TechEd'de, en yenilikçi ürünlerden biri olarak gösterilmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.
TITUS Mesaj Sınıflandırma, Microsoft Outlook'taki bütün e-postaların gönderilmeden önce sınıflandırılmasını ve korunmak için işaretlenmiş olmasını sağlayan; bu sayede kuruluşların e-postalarını tutarlı ve uygun bir şekilde düzenlemelerini sağlamaya yardımcı olan bir e-posta güvenlik ve yönetim çözümü. Etiketler kurum içi ve düzenleyici standartlara göre yapılandırılabilir ve veri hassasiyeti (açık, gizli) ve bölüm (İK, Finans) gibi herhangi bir bilgiyi gösterecek şekilde kullanılabilir. Kullanıcılar, kendi Microsoft Outlook iş akışlarına tümleşik edilen basit bir ara yüzle sınıflandırmaları eklerler. Kuruluşlar, kullanıcıların e-postaları oluşturdukları an sınıflandırmalarını sağlayarak hergün gönderilen yüzlerce e-postayı düzenleyebilirler. Bu durum bilginin istemsizce açığa çıkmasını önler, uyum gereksinimlerini karşılar ve arşivleme, DLP ve şifreleme gibi altyapı çözümlerini geliştirir.
Windows IT Pro'nun baş editörü Jason Bovberg, “Bu yıl içinde neredeyse 300 ürün olan listeyi, bu ödülü fazlasıyla hakeden 46 ürüne indirgemeyi başardık – bu kadar çok finalistin olması bile bir onurdur” dedi “46 finalist de kendi kategorilerinde fazlasıyla mükemmel ürünleri ve hizmetleri temsil ediyorlar. Bu ürünlerin hepsine bayıldık. Fakat araştırmalarımız ve ürünlerin tanıtıldığı görüşmelerimizin sayesinde bu yılın kazananlarını seçmeyi başardık. 2012 Best of TechEd kazananları, ya ürün işlevselliğinde – yeni sürümlerde geliştirilmiş özelliklerle – bir yenilik sunarak ya da yenilikçi bir teknoloji sunarak çoğunluktan ayrılıyor” diye de ekledi. Kazananlar, yaptıkları yeniliğe, onun piyasadaki stratejik önemine, rekabet avantajına ve müşteriler için istisnai değerine göre seçiliyor.
Kazananların ve ürün tanımlarının bir listesi, (http://www.windowsitpro.com/awards/best-of-tech-ed) adresinde görülebilir.