Ne Alsak?

Xperia sola alsak
Sony Mobile Communications’ın geliştirdiği, Xperia serisinin yeni modeli Xperia sola, Türkiye’de ilk kez ve sadece Avea bayilerinde satışa sunuldu. Xperia sola, üstün Sony teknolojisini ve en üst düzey eğlence anlayışını bir araya getiriyor. Yenilikçi, dokunmadan temas (floating touch) özelliği ile ekrana dokunmadan komut vermeye ve İnternet sayfalarında dolaşmaya imkân tanıyan Xperia sola, kullanıcılarına sihirli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Kullanım kolaylığı, eğlence ve yeniliklere önem veren kullanıcılar için Xperia sola, mükemmel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. NFC teknolojisine sahip olan Xperia sola, kullanıcıların günlük akıllı telefon deneyimlerini kolaylaştırabilmek için, iki adet NFC Xperia Akıllı Etiket ile birlikte sunuluyor. Xperia sola Akıllı Etiket’e dokundurulduğunda, telefon üzerinde önceden tanımlanmış ayarları ve uygulamaları aktif hale getiriyor. Her Akıllı Etiket’e onlarca komut tanımlanabiliyor ve komutlar istenildiği zaman kolayca değiştirilebiliyor. 3,7 inç ‘Reality Display’ ekrana ve 1 Ghz çift çekirdekli işlemciye sahip Xperia sola; siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Avea bayilerinde 899 TL’ye satışa sunuluyor. (www.sonymobile.com)

N750 Dual Band TL-WDR4300 alsak
TP-LINK, yeni kablosuz N750 Dual Band TL-WDR4300 ile 2,4 ve 5 GHz bantlarında toplam 750 Mbps’ye ulaşan bağlantı hızı olanağı sunuyor. Kablolu bağlantı hızını 1000 Mbps’a çıkaran Gigabit yuvalara da sahip olan cihaz ile, HD kalitesinde video-TV izlemek, bir ev veya ofiste ağ üzerinden yapılan tüm işlemleri çok yüksek hızda gerçekleştirmek mümkün oluyor. TP-LINK tarafından geliştirilen TL-WDR4300 dağıtıcı ev veya ofis kullanıcılarının bir ağdan bekledikleri tüm beklentilere yanıt veriyor. Çift bant özelliğine sahip olan dağıtıcı, aynı anda birden fazla kişinin ağ üzerinden çok sayıda işi gerçekleştirmesini sağlayacak 5GHz bandında 450 Mbps ve aynı zamanda 2,4 GHz bandında 300 Mbps’a kadar kablosuz bağlantı imkanı sunuyor. TL-WDR4300 ile bir yandan HD kalitesinde video izlerken, diğer yandan yüklü dosyaları indirmek, oyun oynamak, receiver-alıcı aracılığıyla HD televizyon izlemek, elektronik fotoğraf albümünü karıştırmak, yazıcıdan baskı almak, müzik dinlemek, kısaca bir ev veya ofiste ağ üzerinden yapılacak bütün işleri hayata geçirmek mümkün oluyor. Cihaz 750 Mbps’ye varan kablosuz çift bant bağlantı hızı ile Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip bulunuyor. Cihazda bulunan Gigabit Ethernet yuvaları da kablolu ağın gücünü ve yeteneklerini arttırıyor. TP-LINK’in en yeni ürünleri arasında yer alan TL-WDR4300 dağıtıcının Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı, KDV dahil 299 TL’dir.

OKI’den SFP ya da MFP yazıcı alsak  
OKI LED teknolojisi ile tasarlanan, yeni OKI renkli, siyah/beyaz çok işlevli (MFP) ve siyah/beyaz tek işlevli (SFP) yazıcılar gelişmiş özellikleri ve üstün performanslarına karşılık mükemmel fiyat-kalite dengesi ile KOBİ’lerin her türlü baskı ihtiyacını karşılayacak etkin çözümler sunuyor.
KOBİ’lere yönelik geliştirdiği ürünler ile kaliteyi uygun fiyat ile birleştiren OKI, KOBİ’lerin yeni rekabet ortamında farklılaşan baskı ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaya yönelik çözümler sunuyor. Düşük kullanım maliyeti ve sağlamlıkları sayesinde işletmelerin baskı giderlerinden ve zamandan tasarruf etmesini sağlayan yeni ürünler, zenginleşen baskı seçenekleri ile kullanıcı taleplerine yanıt veriyor. Ürünler, profesyonel kalitede baskı ve gelişmiş teknolojik özelliklerine karşılık KOBİ’lerin satın alabileceği fiyat düzeyi, 3 yıl OKI garantisi ve desteği ile dikkat çekiyor.
Ağ yeterliliği, PLC'ye uygunluk ve çift yönlü baskı (Dubleks) gibi gelişmiş özelliklere sahip yeni OKI ürünlerinden bazıları şöyle sıralanıyor:
C301-C321 renkli A4 yazıcı: Özellikle farklı boyutlarda baskı ihtiyacı bulunan KOBİ’ler için geliştirilen C301 çok uygun fiyat-kalite dengesi ile KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kartvizitlerden, DVD/CD kapaklarına; tanıtıcı afişlerden, broşür ve kitapçıklara kadar farklı boyutlarda baskıyı ofis dışına çıkmaya gerek kalmadan profesyonel kalitede sağlıyor.

Acer ICONIA A700 tablet alsak
Bu tablet bilgisayarın birçok etkileyici özelliğinin arasında en önemlisi; parlak, yüksek kaliteli görüntüler ve geniş görüş açıları sağlayarak olağanüstü bir (1920 x 1200) piksel çözünürlük sunan 10,1 inç tam HD ekranı. Kullanıcılar, tam HD ekranı sayesinde çoklu ortam görüntülerin keyfini çıkarabilirler: 1080p videolar ve oyunlar bu ekranda hiç olmadıkları kadar hayat bulurlar ve kullanıcılar Dolby Mobile 3+ sayesinde 5.1 kanallı ‘surround sound’ ev sinema sisteminde daha da gerçekçi bir deneyim yaşarlar. NVIDIA Tegra 3, dört-çekirdekli CPU ile beslenen ICONIA TAB A700, kesintisiz çoklu görev deneyimi, HD videolar, İnternet'te daha hızlı gezinme ve konsol benzeri oyun oynama keyfi için daha yüksek performansta çalışır. Olağanüstü 9800mAh pili, tabletin pil ömrünü gerçek anlamda gün boyunca kullanılabilir düzeye çıkarır. ICONIA TAB A700, tabletin kontrolünü daha eğlenceli ve kullanıcı dostu bir deneyime dönüştürmek için etkileşimli Acer Ring ara yüzü ile bir araya gelen Google Android Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip. ICONIA A700’ü, 467 dolar+KDV’lik özel fiyatı ile sadece Hepsiburada.com’da bulabilirsiniz.