Çarpıcı bir performans, kameranın geldiği son nokta ve gerçek ses

 

Desire X kameranın geldiği son noktada, video kaydederken eş zamanlı fotoğraf çekmenizi sağlayan VideoPic ve hızla akan hareketleri kesintisiz fotoğraflamanızı sağlayan “sürekli çekim” özelliğiyle gerçekten eğlenceli, güçlü ve sosyal bir akıllı telefon…
Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri olan HTC, bugün ekonomik fiyatı, en son model kamerası, çarpıcı ses kalitesi, inanılmaz işlemci gücü ve hızına sahip HTC Desire X modelini piyasaya çıkardı. HTC’nin özgün Beats Audio sistemiyle donatılmış Desire X, bağlantıda kalabilmeniz için çift çekirdekli 1GHz Qualcomm SnapDragon S4 işlemciye ve daha gelişmiş sosyal medya özelliklerine sahip.
Desire X hakkında konuşan HTC Küresel Satış ve Pazarlama Başkanı Jason Mackenzie: “HTC Desire X sosyal yaşamınızın bir uzantısı. Nerede olursanız olun yüksek kaliteli multimedyanın keyfini sürmek ve bu keyfi paylaşmak istiyorsanız, bu telefon tam size göre. Mükemmel bir görünüm ve ses kalitesinin yanı sıra süper-hızlı ve oldukça kişisel bir GSM telefonu deneyimini harika bir fiyata sunuyor” dedi.

İkonik tasarım, güçlü performans
Bu çarpıcı tasarım, ince ve küçük yapısıyla gündelik hayatın karmaşasına dayanacak şekilde tasarlandı. HTC Sense R ve Android TM 4.0’ın eklenmesiyle her birey için kişisel bir deneyim haline geldi. HTC Desire X’in genişletilmiş görüş açısına sahip etkileyici 4-inç LCD WVGA ekranı, her şeyin canlı renkler ve şaşırtıcı bir berraklık ile görüntülenmesini sağlıyor.

Kameranın geldiği son nokta
Mükemmel “Anında Çekim” hızı. HTC’ye özgü ImageChip, f/2.0, 28mm geniş açılı lens, BSI algılayıcı, HDR konumu ve otomatik ayarlanabilir flaşı sayesinde HTC Desire X’in 5 megapiksel kamerası düşük ışıklı zorlayıcı ortamlarda dahi mükemmel fotoğraflar çekebiliyor. Artık çekim yaparken video ve fotoğraf arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız, VideoPic özelliği sayesinde aynı anda hem video hem fotoğraf çekebilirsiniz. Bu akıllı telefon süper-hızlı aktivasyon (1 saniye içinde) ve otomatik odaklanma özelliği “Always Focus” sayesinde uçup giden anları dahi kaydedebilir. Dahası, tek dokunuşla sürekli çekim özelliği sayesinde ister madalya kazanan bir kısa mesafe koşucusu ister aile köpeğiniz olsun hepsinin hızlı hareketlerini fotoğraflayabilirsiniz.

Paylaşmak daha da kolaylaştı 
HTC Desire X ile fotoğraf, video ve dosyalarınızı kaydedip paylaşmak kolay – bir dokunuşla içeriği arkadaşlarınız ve ailenizle e-posta, SMS veya sosyal ağlar yoluyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca Dropbox bütünleşmesi size, 2 yıl süreyle ücretsiz 25GB çevrimiçi depolama alanı sağlıyor. Böylece belgelerinizi düzenlemek, kaydetmek ve paylaşmak oldukça kolay olacak.*

Gerçek Ses
Derin bas, daha zengin ve güçlü ses sağlayan HTC Desire X’in entegre Beat Audio özelliği ile müziğinizi stüdyoda dinlediğinizi hissedeceksiniz. HTC Desire X’in özel ayarlanmış ses profilleri sayesinde Beats kulaklık sahipleri ayrıca daha nitelikli bir müzik deneyiminin tadını çıkarabilirler. Telefon bunlara ek olarak Bluetooth yoluyla Yüksek Çözünürlüklü kablosuz ses desteği de sağlamakta.
*Dropbox 25GB ücretsiz depolama anlaşması, 2013 yılsonuna kadar kayıt olan kullanıcılar için geçerlidir. Dropbox hizmeti üçüncü şahıs kuruluş tarafından karşılanmaktadır.