Adobe Acrobat X Pro ile iş akış süreçlerinizi hızlandırın

 

Adobe Acrobat X Pro yazılımı, iş süreçlerinizdeki hızı ve verimliliği arttırmak için büyük kolaylıklar sunuyor.
İşletmeler için son derece gereklilik arz eden doküman yönetimi giderek önemi arttırıyor. Firmaların gerek kendi yapılanmaları içerisinde yaptıkları doküman paylaşımları gerekse de iş birlikleri süreçlerinde kullanılan belge paylaşımlarının korunması ve saklanması önem teşkil ediyor.
Adobe’un sunmuş olduğu Acrobat X Pro çözümü sayesinde, yönetilmesi kolay elektronik incelemeler sayesinde daha hızlı geri bildirim alın. Önemli verileri toplamak için doldurulabilir PDF formları oluşturun ve dağıtın. Çalışmanızı korumak için şifreler ve izinler uygulayın. Ayrıca, (acrobat.com)’daki kullanımı kolay hizmetlerle belgeleri güvenle depolayın ve paylaşın.

Acrobat Dynamic PDF'nin gücünü deneyimleyin
Ses, video, etkileşimli ortam ve çok çeşitli dosya türlerini çekici, profesyonel bir PDF gamında birleştiren etkili ilişkiler sunmak için Adobe Acrobat X Pro yazılımını kullanın. Yönetilmesi kolay elektronik incelemeler sayesinde daha hızlı geri bildirim alın. Önemli verileri toplamak için doldurulabilir PDF formları oluşturun ve dağıtın. Çalışmanızı korumak için şifreler ve izinler uygulayın. Kullanımı kolay hizmetler sayesinde belgelerinizi istediğiniz şekilde koruyup kollayın.
Acrobat Dynamic PDF ile insanlara, fikirlere ve bilgilere bağlanmanın daha basit ve daha iyi bir yolunu deneyimleyin. Çalışmalarınızı dünyanın dört bir yanındaki dosya biçimleri, platformlar ve aygıtlar arasında paylaşın. Tamamen yeni yollarla etkileşime girmek ve etkilemek için zengin ortamı birleştirin ve çalışmalarınızı bir üst düzeye taşıyın.

Verimliliği artırın
Hız, kolaylık ve doğruluk sayesinde günlük işlerinizi en iyi hale getirin. Yüksek kaliteli içerik hazırlamak, paylaşmak ve sunmak için yenilikçi verimlilik araçlarını kullanın. Çok adımlı görevleri otomatikleştirerek ekibinizdeki herkes tarafından doğru bir şekilde tamamlanabilmelerini sağlayın. Hassas bilgileri kalıcı şekilde kaldırdığınızdan emin olarak belge dağıtımını güvenle gerçekleştirin.
Projenin başlangıcından bitişine kadar herkesi iş arkadaşları, müşteriler, ortaklar ve tedarikçiler bir arada tutun. Ücretsiz Adobe Reader yazılımını kullanarak herkesin paylaşılan belge incelemelerine katılabilmesi için ekip üyelerine tam bir yorum ve işaretleme araçları seti sağlayın. Paylaşılan belgeleri tercih ettiğiniz güvenlik ayarlarıyla koruyun. Microsoft SharePoint'de depolanan pdf dosyalarını sorunsuz şekilde açın ve kaydedin.
Göz alıcı, profesyonel malzemeleriniz ve sunumlarınızla hedef kitlenizin ilgisini çekin. Ses, video ve etkileşimli ortamın dahil olduğu çeşitli içerikleri özelleştirilmiş bir pdf gamında birleştirin ve düzenleyin. Çalışmanızı mükemmel hale getirmek için yeni görsel temaları ve renk paletlerini kullanın.
Acrobat X Pro yazılımının gücünü (acrobat.com)'daki kullanımı kolay hizmetlerle birleştirin. Dosyaları kuruluşunuz içindeki veya dışındaki birey veya ekiplerle paylaşmak için belgeleri (acrobat.com)'daki kendi çevrimiçi çalışma alanınıza yükleyin.

Adobe Acrobat X ile müşterileri yönetiminizi kolaylaştırın

Verimliliği artırmak ve daha iyi sonuçlar elde etmek için insanlara, fikirlere ve
bilgilere bağlanmanın ispatlanmış bir yolu olan Acrobat Dynamic pdf'yi yalnızca
Adobe Acrobat X yazılımı sunuyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca müşteri
çalışma yöntemlerini kolaylaştırmak, tamamen yeni yöntemlerle etki yaratmak
amacıyla zengin ortam kullanabilmek ve etkili haberleşme sağlamak için Acrobat büyük fısatlar sunuyor. Acrobat’ı deneyimleyerek ve haberleşme ihtiyaçlarınızı bir üst düzeye taşımanın tam zamanı.
Forrester araştırmasına göre (www.adobe.com/products/acrobat/forrester.html), çalışanlar, etkili şekilde oluşturulmuş belgeler gönderme, satış teklifleri ve sunumlardan teknik bilgi kılavuzları ve finans raporlarına, ihtiyacının arttığını ancak e-posta ve dosya eklerinin bilgileri etkin şekilde iletebilme becerisi konusunda şüphe duyduklarını belirtiyorlar. Acrobat yazılımı ile etkili, düzenli bir pdf gamı oluşturmak ve ön izlemek için çeşitli dosya türlerini, e-posta, formlar, Web sayfaları, ses, video ve etkileşimli ortam da dahil olmak üzere hızlı bir şekilde bir araya getirin. Şirketinizin markasını ve kişisel tarzınızı sergilemek için pdf gamını profesyonelce tasarlanmış yeni görsel temalar ve renk paletleri ve diğer özelliklerle özelleştirin. Bilgileri amaçladığınız yöntemle iletmek için pdf gamını diğerleriyle paylaşın. Verimliliği artırın ve daha iyi sonuçlar elde edin. Şirketler masraflı baskı işlemlerini kolaylaştırarak maliyetleri azaltacak yöntemler arıyorlar. Bu şirketler aynı zamanda artan işbirliğinin hassas bilgilerin ve fikri mülkiyet haklarının daha iyi korunması için daha çok çaba gösterilmesi gereksinimini de ortaya çıkaracağının farkında. Şifre üreticileri ve zaman damgalı sunucu desteğini güvenle kullanmanın yanı sıra, PAdES (pdf Gelişmiş Elektronik İmzalar) gibi sayısal imza standartlarıyla uyumlu olabilmek için yerleşik sayısal imza ve sertifikasyon desteğini kullanın. Adobe LiveCycle Rights Management ES yazılımını kullanarak belgeleri şifreleyin ve gizli bilgilere erişimi sınırlayın. Acrobat’ta, gizli bilgileri belirleyebilir ve kalıcı olarak silebilir ya da veriler gibi hassas bilgileri tek tıklatmayla kaldırmak için belge temizleme aracını kullanabilirsiniz.

Proje döngülerinizi hızlandırın
Adobe Acrobat X yazılımı ile Microsoft SharePoint ve Microsoft Office ile beraber kullanarak ekipler arası işbirliğini geliştirmek ve proje incelemeleri döngüsünü hızlandırmanız mümkün.
Acrobat X yazılımı, SharePoint 2007, SharePoint 2010, Office 2003, Office 2007 ve Office
2010'u desteklemektedir. Acrobat X yazılımında bulunan yeni, yerleşik SharePoint desteğinin ekipler arası işbirliğini nasıl arttırdığını keşfetmek iş süreçlerinizdeki farklılaşmayı size en etkin şekilde sunuyor.
Bugünkü rekabetçi ve küresel pazarda ekipler genellikle kurumsal ve coğrafi sınırları aşarak çalışıyor. Proje dahilindeki öğeler için çeşitli formatlarda ve farklı konumlarda bulunan çeşitli kaynaklardan görüş ve onay alınması gerekiyor.
Elektronik işbirliği farklı yerlerdeki çalışanların proje materyallerine hemen ulaşmalarını sağlayarak, bir yandan karar verme ve onay döngülerini hızlandırırken bir yandan da projelerin kar sağlaması gereken süreyi azaltır ve ekip verimliliğini arttırır. Sayısal işbirliğinin avantajlarını anlamak için pek çok BT-Bilişim Teknolojileri bölümü ‘Office’ ile birlikte
‘SharePoint’ yazılımını uygulayarak çalışanlar, müşteriler, ortaklar ve taşeronlardan oluşan proje ekiplerinin de belgeler üzerinde işbirliği yapmalarına olanak sağlıyor. Fakat pdf gibi diğer standart formatlardaki belgeler üzerinde işbirliği yapma olanağı kısıtlanmıştır. pdf güvenli belge alış verişi konusunda kanıtlanmış bir standarttır. pdf belgeleri çeşitli içerik türleri içerebilir, asıllarına uygun şekilde görüntülenebilir ve her zaman, her yerde ulaşılabilen ücretsiz Adobe Reader yazılımını kullanan herkes tarafından erişilebilir. Acrobat X ile tanışan proje ekipleri, Office belgeleriyle kolaylıkla çalıştıkları gibi, artık SharePoint sitelerinde
PDF belgeleriyle de kolayca ve işbirliği içinde çalışabiliyor. Acrobat X yazılımının SharePoint ve Office ile birleşimi belge işbirliğini geliştirmek için şirket seviyesinde çözümler sunar.

Acrobat X Pro uygulamasını satın almak için en iyi nedenler
pdf Portföylerini bir araya getirin: Göz alıcı, düzenlenmiş bir pdf gamındaki çok çeşitli dosya türlerini birleştirin. Profesyonel olarak tasarlanmış görsel temalar ve renk paletleri uygulayın. Markanızı sergilemek için kolayca kurumsal tanıtaç ve renkler ekleyin.
Eylem Sihirbazı ile görevleri otomatikleştirin: Rutin, çok adımlı görevleri otomatikleştirerek zaman kazanın ve işlemleri kolaylaştırın. Sık kullanılan adım dizileri oluşturun, yönetin ve paylaşın.
Etkileşimli formlar oluşturun: Verileri hızlı ve doğru şekilde toplayın. Otomatik form alanı tanıma özelliği sayesinde mevcut formları kolayca doldurulabilir pdf formlarına dönüştürün veya var olan şablonlardan başlayarak kendiniz tasarlayın. Yanıtları izleyin, yönetin ve verileri analiz edilmek üzere aktarın.
Belge incelemelerini kolaylaştırın: Katılımcıların yazara, tarihe veya sayfaya göre sıralama yapabilmesini ve diğer inceleyicilerin yorumlarını görüp karşılıklı görüş bildirmelerini sağlayan etkileşimli belgeler sayesinde istediğiniz konularda çeşitli görüşler alın. Katılımları ve ilerlemeyi izlemek için izleyiciyi kullanın.
Hassas bilgileri kalıcı olarak kaldırın: Gizli verileri ve diğer içeriklerin dahil olduğu gizli bilgileri bulun ve belge yayınlanmadan önce silin. Hassas metinleri veya çizimleri kalıcı olarak kaldırmak için redaksiyon araçlarını kullanın.
Zengin ortam ekleyin: Çevrimiçi veya çevrimdışı kayıttan yürütme için pdf dosyalarına ses, ‘Adobe Flash Player’ uyumlu video ve etkileşimli ortam ekleyin. Artık herkes sadece ücretsiz ‘Adobe Reader’ yazılımını kullanarak zengin ortam içeriklerini kayıttan yürütebilir.