Vitra -Artema Web sitesinde e-tasarım olanağı

Dünya standartları ile uyumlu yüksek kaliteli ürünleriyle Türkiye'de pazar lideri olan Eczacıbaşı Yapı Grubu, Web sitelerini yeniledi. Ürünlerin tüm özellikleriyle detaylı olarak tanıtıldığı, 12.000'den fazla sayfaya sahip olan www.vitra-artema.com.tr ve hem profesyonel, hem nihai kullanıcıların, tüm beklentilerine cevap vermeyi amaçlayan bir hizmet sitesi olan www.intema.com.tr ziyaretçilerine hızlı, pratik ve özgür bir zemin sunuyor.
Gelişen iş dünyasında kapsamlı ve farklı bir yaklaşımla yer almayı hedefleyen Eczacıbaşı Yapı Grubu, Vitra -Artema ürünlerinin tanıtıldığı sitelerin hizmete açılmasıyla, tanıtım, tasarım ve ticaret modüllerinden oluşan 3T Projesinin ilk aşamasını tamamlamış oluyor. Projenin ikinci aşamasında ise hem profesyonel hem de nihai kullanıcılara sanal ortamda banyo tasarlama ortamı sağlayacak bir çizim programının devreye alınması yer alıyor. Mimarlarla etkili bir iletişim sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Eczacıbaşı Yapı Grubu, en son aşamada ise Internet ortamında e-ticaret olanağı sağlamayı hedefliyor.
TÜYAP Seramik ve Banyo Fuarı 2001'i kaçıran ziyaretçiler için büyük bir fırsat sunan Vitra - Artema sektöründe bir "ilk"e daha imza atıyor. Ziyaretçiler, www.vitra -artema/sanal gezinti'ye tıklayarak Vitra-Artema'nın fuar stand'ında sanal gezinti yapabiliyorlar.
Vitra -Artema markalı ürünlerin tanıtımını amaçlayan www.vitra-artema.com.tr sitesi, veritabanı büyüklüğü ve esnekliği açısından dünyada ve Türkiye'de benzeri olmayan bir hizmet sağlıyor. Her an güncel fiyat listesine ulaşıp, gerektiğinde tüm ürünlerin teknik çizim detaylarına kadar inceleyebilme ve çıktı alabilme olanağı ile profesyoneller, yetkili servis ve satıcılar için önemli bir kolaylık oluşturan site, ziyaretçilerin broşür ve katalog gibi basılı malzemelere Web sitesi üzerinden ulaşabilmesine de olanak tanıyor. Vitra - Artema markalı ürünler ile ilgili her türlü güncel haberi ise "Haberler" bölümünde aktarıyor. Site, ayrıca uzun zaman alan mağaza gezilerek yapılan alışveriş araştırmalarının evden veya ofisten bilgisayar kullanılarak kolayca ve çok kısa sürede yapılması fırsatını sunuyor.
Müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamayı hedefleyen hizmet sitesi www.intema.com.tr ise, farklı yaşam biçimine sahip ziyaretçilerinin İntema'da aradıkları banyo ve mutfağı bulmada, kendilerine uygun ürünü seçmede karar vermelerine destek olmayı amaçlıyor. Satış öncesi ve satış sonrası gerekli tüm bilgileri sağlayan site, profesyonel kullanıcılara ayrıcalık ve kolaylık sunan Partners Club ile Internet üzerinde iletişim olanağı da sunuyor. Sitede ayrıca mutfak ve banyo aksesuarlarından oluşan "İntema Daily" ürünlerinin tanıtım içeriği yer alıyor.
Eczacıbaşı Yapı Grubu; Web siteleri ile ziyaretçilerini aktif ve açık bir şekilde bilgilendirerek, Internet gezginleriyle yapıcı bir diyalog kurmayı ve müşterilerle etkileşimli bir ilişki sağlamayı hedefliyor. Kapsam geliştirerek Web sitelerinin tasarımını tamamen değiştiren ve içeriğini yenileyen Eczacıbaşı Yapı Grubu, müşterilerine bilgiyi anında ulaştırıyor. Servis alanlarını, sunduğu hizmetleri ve çalışanlarını daha iyi tanıtmak, müşterileriyle bilgi birikimini paylaşmak ve doğru bilgiyi anında ulaştırmak amacıyla Türkçe olarak hazırlanan Web sitesinde ziyaretçiler, yazılı basında Vitra - Artema ve İntema ile ilgili yayınlanan her türlü haberi izleme imkanı da buluyor.