Finansbank, Index Grup bayileri için özel finansman çözümleri sunuyor

Finansbank ve Index Grup işbirliği ile hazırlanan Bayi Destek Paketi ile artık Index Grup ile çalışan bayiler finansal ihtiyaçlarını kolayca ve uygun fiyatlarla karşılıyor, alım güçleri artırıyor.
Bayi Destek Programı kapsamında Index Grup bayileri Index Gruptan yaptıkları her tür mal, donanım, yazılım ve hizmet ihtiyaçlarının alımı için Finansbank’tan kredi desteği buluyor. Program kapsamında bayiler, ölçeklerine bakılmaksızın 2 aydan 24 aya kadar vadelerle kredilendirilebiliyor. Üstelik dosya masrafı da ödemiyor.
10,000 TL ve üzerinde yapacakları her tür satın alma işleminde başvuracakları bu kredi için bayilerin mutlaka fatura ibrazı yapmaları gerekiyor. Index Grup bayilerine özel olarak hazırlanan paket dahilinde 50,000 TL’ye kadar talep edilen krediler, gerekli dokümanlar sağlandığı takdirde iki iş günü gibi oldukça kısa bir süre içerisinde alınabiliyor.
Bayi Destek Programından yararlanan Index bayileri kredi harici finansal ihtiyaçlarında da kendilerine özel hazırlanan ürün avantajlarından yararlanıyor. Böylece bayilerin satın alım güçlerini artırmayı ve stok finansmanlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bu program ile bayiler ihtiyaç duydukları her tür finansal desteği Index Grup ayrıcalığı ile Finansbank’tan alıyor.