Teledünya’dan 4 yeni kampanya

Türksat A.Ş.’nin KabloTV Platformu üzerinden “Teledünya” markası ile sunduğu TV yayını ve ‘Uydunet’ markası ile sunduğu İnternet hizmetinde dört yeni kampanya başladı.

Hepsi Bir Arada Kampanyası
Teledünya Üst Paketi ve seçilecek sinema paketini tercih edenler ile 1-3-5-10-15 ve 20 Mbps sınırsız veya 10-20-40-60 Mbps kotalı Uydunet tarifelerinden herhangi birine aynı anda abone olan müşteriler, HD Kutu, Kablosuz Modem, KTV Kurulum, Teledünya ve Uydunet aktivasyon ücretlerini ödemeyecek. Bu kampanyadan faydalanacak olanlar, toplamda 490 TL’lık bir kazanç sağlayacak.

HD Kutu Hediye Kampanyası
Teledünya Üst Paketiyle birlikte ‘Altın Sinema Paketi’ne aynı anda abone olanlar, HD kutu ücreti ödemeyecek. Bu kampanyaya katılanlardan ayrıca KabloTV Kurulum ve Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacak.  Kampanyadan faydalananlar, toplamda 288 TL avantaj sağlayacak.

HD Kutu %50 İndirimli Kampanyası
Teledünya Üst Paket ya da Teledünya ‘Temel Paket’ ile birlikte ‘Altın Sinema Paketi’ne abone olmak isteyen müşteriler, HD Kutuyu piyasa değerinin yarısına, 105 TL’ye peşin veya 114 TL’ye 12 ay taksitle, alabilecek.

Modem Hediye Kampanyası
Müşterilerin ‘Modem Hediye’ kampanyasından faydalanabilmesi için, 1-3-5-10-15 ve 20 Mbps sınırsız veya 1-5-10 Mbps ‘Kullandığın Kadar Öde’ veya 10-20-40 ve 60 Mbps kotalı İnternet tarifelerinden birine abone olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılanlara, seçtikleri hızlara göre Docsis 2.0 ya da Docsis3.0 olmak üzere iki farklı kablosuz modem hediye edilecek.
Yeni kampanyalara 444 0 126 no’lu çağrı merkezinden veya (www.turksatkablo.com.tr) adresinden ayrıntılı bilgi alarak başvuru yapılabiliyor.  24 aylık abonelik taahhüdü gerektiren kampanyalar stoklarla sınırlı durumda.