Ne Alsak?

Philips Citiyscape kulaklık alsak
Uptown, Downtown ve Shibuya modellerinden oluşan Philips Citiscape koleksiyonu, bu yazın eğilimleri arasına girmeye şimdiden aday. Koleksiyonun siyah renkli modeli SHL5905BK/10 ve beyaz renkli modeli SHL5905GY/10, nam-ı diğer Uptown; karizmatik duruşuyla ilk bakışta herkesi etkilemeyi başarıyor. Dış seslerden arındırılmış berrak bir performans sunan Uptown, 40 mm’lik sürücüleriyle müzikle aranıza başka hiçbir şeyin girmesine izin vermiyor. Profesyonel ses kalitesiyle Hi-Fi tutkunlarına da göz kırpan kulaklık, 1,2 metrelik “düğüm olmayan” kablosuyla da oldukça kullanışlı. Uptown, 269,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Tıpkı Uptown modelinde olduğu gibi, MusicSeal özelliğine sahip olan Downtown, 40 mm’lik sürücülerle temiz ve doğal seslere imza atıyor. İçinde mikrofonuyla telefonunuzla da kullanabileceksiniz. Hafif, şık ve gösterişli bir kulaklık seçeneği düşünenler için uygun bir seçenek olan Philips Citiscape Downtown, 179,90 TL’lik fiyat etiketine sahip. Downtown’ın renk alternatifleri ise Siyah (SHL5605BK/10), Beyaz (SHL5605GY/10) ve Mor (SHL5605PP/10). Teknik özellikleriyle Uptown ve Downtown’a oldukça benzeyen Shibuya, model ismi ve renk seçenekleri ile bu iki modelden ayrılıyor. Canlı renk seçenekleri ile genç müzik tutkunlarının yeni sokak aksesuarı olmaya aday olan Philips Citiscape Shibuya, 139,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

DECT telefon FRITZ!Fon MT-F alsak
Hem sabit hat hem de VoIP görüşmelerinde kullanılabilen FRITZ!Fon MT-F, (320x240) piksel çözünürlüğe sahip renkli ekranıyla, piyasada bulunan birçok akıllı telefonla aynı görüntü kalitesini sunuyor. Geniş ekranın yüksek görüntü kalitesi sayesinde e-posta, RSS ve video podcast’lerin görüntülenmesi kolaylaşıyor. 300 isim kapasiteli telefon rehberine kaydedilen numaralardan gelen çağrılarda, arayan kişinin fotoğrafı ve adı ekranda görüntülenebilirken; arka aydınlatmalı tuş takımı loş ortamlarda konforlu bir kullanım sağlıyor.Geniş kapsama alanı ile açık alanda 300, kapalı alanda ise 40 metreye kadar sinyal erişimi sağlayan FRITZ!Fon MT-F, alarm, çağrı yönlendirme ve bebek telsizi gibi kullanışlı işlevleriyle günlük hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Bebek telsizi özelliği, cihaz sessiz bir ortamdayken yüksek bir ses çıktığında devreye giriyor ve önceden tanımlanan telefon numarasını arayarak haber veriyor. Bu özellik aynı zamanda ortamdaki sıra dışı gürültülerin telefonla haber verilmesini sağlayan bir tür hırsız alarmı olarak da kullanılabiliyor. Ürünün bekleme süresi 180 saate, konuşma süresi ise 10 saate kadar çıkıyor.
FRITZ!Fon MT-F, HD ses özelliği ile gerek sabit gerekse VoIP telefon görüşmelerinde doğal berrak ses iletimi sağlarken, güçlü ve kaliteli hoparlörü sayesinde ahizesiz kullanımda da HD ses kalitesi sunuyor. İnternet radyosu ve ses podcast yayınları cihazın üzerinde yer alan giriş aracılığı ile kulaklıkla dinlenebildiği gibi, hoparlörle dışarı da verilebiliyor.

Babalara özel telefonlarda babalara özel Nokia alsak
25 Mayıs-17 Haziran tarihleri arasında geçerli kampanya süresince bir Nokia E6, N9, 700 ve 701 satın alan herkes, alacağı ikinci üründe kullanabileceği 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Akıllı iş telefonu Nokia E6, Nokia Shop’larda kullanıcılarla buluşuyor. Nokia Belle yazılımını kullanan cihaz işine düşkün babalar için daha hızlı İnternet tarayıcısı, güncellenmiş Nokia ‘Haritalar’ uygulaması, Mail For Exchange, Gelişmiş Microsoft uygulamaları gibi pek çok kullanım kolaylığı sunuyor. Nokia N9’un üç farklı renk seçeneği ve yüksek resim, müzik ve video kapasitesi için 16 GB bellek özelliği bulunuyor. Üründe tuş bulunmuyor ve hafif bir dokunuş ile tüm menülerde kolayca gezilebiliyor. Nokia’nın en ince akıllı telefonu olan Nokia 700, ekonomik fiyatıyla akıllı telefon deneyimine geçmeyi isteyen babalar için iyi bir alternatif sunuyor. Nokia 700 kolay NFC paylaşım ve eşleşme yeteneği, 1 GHz işlemci, 3,2 inçlik AMOLED ClearBlack ekran, 2GB içinde hafıza (32 GB microSD kart kullanarak toplam 34 GB kullanma seçeneği ile), HD görüntü kaydı ve 5 Megapiksel tam odaklanabilir LED flaşlı kamera özelliklerini bir arada sunuyor. Nokia’nın en parlak ekranlı akıllı telefonu Nokia 701, iç ve dış mekan kullanımında mükemmel görüntü sağlayan 3,5 inçlik ClearBlack ekranıyla birlikte zarif ve stil sahibi bir akıllı telefon.

TTNET İnternet paketi alsak
TTNET’in süreli İnternet paketleri sayesinde kullanıcılar, yazlıklarında ya da uzun seyahatlerinde kısa süreli İnternet hizmetinden yararlanabiliyorlar. 2 ya da 3 aylık olarak sunulan Süreli İnternet hizmeti için taahhüt gerekmiyor. Süreli İnternet’e sahip olmak isteyenler; NET4 ya da NETLİMİTSİZ İnternet paketlerinden birine abone olarak, İnternet’ini istediği yere yanında götürüyor. Ev telefonu olmayanlar da yalın İnternet altyapı olanaklarıyla Süreli İnternet hizmetinden faydalanabiliyorlar. TTNET müşterileri bu paketlerin süresi bittikten sonra aboneliklerine; İnternet’e istedikleri zaman erişebilmelerine olanak sağlayan, kullanılan gün kadar ödeme imkanı sunan ve aylık sabit ücreti olmayan HAZIRNET abonesi olarak devam ediyorlar. İsteyenler ise, süreli İnternet paketlerini uzun süreli kullanabilecekleri ADSL veya Yalın İnternet hizmetlerine çevirebiliyorlar. Paketler, sadece yazlığına gidenlere değil, kısa süreli İnternet kullanmak isteyenlere veya yaz boyunca farklı bir şehirde kalanlara da hitap ediyor.