Babalara özel telefonlarda babalara özel Nokia fırsatı

 

Nokia, akıllı alışverişi seven babalar için Nokia Shop’lardan yapılan alışverişlerde 50 TL değerinde hediye çeki veriyor.
25 Mayıs-17 Haziran tarihleri arasında geçerli kampanya süresince bir Nokia E6, N9, 700 ve 701 satın alan herkes, alacağı ikinci üründe kullanabileceği 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Satın alacağınız ikinci ürüne ve hangisini babanıza vereceğinize karar vermek ise size kalmış.

İşine düşkün babalar için Nokia E6
Akıllı iş telefonu Nokia E6, Nokia Shop’larda kullanıcılarla buluşuyor. Nokia Belle yazılımını kullanan cihaz işine düşkün babalar için daha hızlı İnternet tarayıcısı, güncellenmiş Nokia Haritalar uygulaması, Mail For Exchange, Gelişmiş Microsoft Uygulamaları gibi pek çok kullanım kolaylığı sunuyor.

Kalabalıkta göze çarpmak isteyen babalar için Nokia N9
Kalabalıkta göze çarpmak isteyen babalar için Nokia N9 gelişmiş teknik özellikleri ve sunduğu farklı deneyimle öne çıkıyor. Nokia N9’un üç farklı renk seçeneği ve yüksek resim, müzik ve video kapasitesi için 16 GB bellek özelliği bulunuyor. Tamamı ekran ile kaplı olan Nokia N9’da hiçbir tuş bulunmuyor. Hafif bir dokunuş ile tüm menülerde kolayca gezilebiliyor. Carl Zeiss marka 8 Megapiksel otomatik odaklı algılayıcısı, geniş açılı objektifi, HD kalitede video çekim özelliği ve geniş diyafram açıklığı, düşük aydınlatmalı ortamlarda bile olağanüstü çekim performansı sunarak, N9’u gelmiş geçmiş en iyi kameralı GSM telefonlarından biri yapıyor. En son kablosuz teknoloji olan Yakın Alan Haberleşmesi (NFC) özelliğine de sahip olan Nokia N9, cihazlar arasında kolaylıkla görüntü ve video paylaşımına imkan tanıyor.

Akıllı telefon deneyimine geçmeyi isteyen babalar için Nokia 700
Nokia’nın en ince akıllı telefonu olan Nokia 700, ekonomik fiyatıyla akıllı telefon deneyimine geçmeyi isteyen babalar için iyi bir alternatif sunuyor. Nokia 700 kolay NFC paylaşım ve eşleşme yeteneği, 1 GHz işlemci, 3,2 inçlik AMOLED ClearBlack ekran, 2GB dahili bellek (32 GB microSD kart kullanarak toplam 34 GB kullanma seçeneği ile), HD görüntü kaydı ve 5 Megapiksel tam odaklanabilir LED flaşlı kamera özelliklerini bir arada sunuyor. Bir yüzü şık metal kapaklı, diğer yüzü yansıtıcı camdan ClearBlack AMOLED ekranlı Nokia 700 ile açık havada bile en parlak renkleri rahatlıkla görebilirsiniz. Nokia 700, aynı zamanda Nokia’nın en çevre dostu akıllı telefonu.

Mobil hayatın keyfini çıkarmak isteyen babalar için Nokia 701
Nokia’nın en parlak ekranlı akıllı telefonu Nokia 701, iç ve dış mekan kullanımında mükemmel görüntü sağlayan 3,5 inçlik ClearBlack ekranıyla birlikte zarif ve stil sahibi bir akıllı telefon. Ayrıca en temiz ses kalitesi için aktif gürültü giderme özelliğine sahip. Nokia 701, sahip olduğu NFC teknolojisi ile tek dokunuşla içeriğin paylaşılmasına ve sesin kablosuz olarak kulaklık veya NFC uyumlu hoparlörlere aktarılmasına olanak tanıyor. Yüksek performanslı Nokia 701 ile babanız hem mobil hayatın keyfini çıkarıp dilediğince İnternet’e girebilecek hem de yıl boyunca kesintisiz haberleşmenin keyfini sürecek. Yalnızca Nokia Shop’larda geçerli olacak kampanya stoklarla sınırlı olacak. Çeklerin nakit karşılığı ya da değişimi talep edilemezken hediye çekleri yalnızca satın alınan ikinci ürün için geçerli olacak.

Hızlı ve ekonomik İnternet deneyimi için Nokia’dan yepyeni bir mobil telefon
Nokia hızlı İnternet bağlantısı özellikli yeni Nokia 112’yi ülkemizde piyasaya sürüyor. Nokia bu yeni telefonuyla, daha çok kullanıcıyı İnternet’e ve bilgiye ulaştırma stratejisini devam ettiriyor. Nokia 112 hızlı ve ekonomik İnternet deneyimi isteyen gençler ve şehirli tüketiciler için tasarlandı. Nokia Web Tarayıcı ile kusursuz İnternet deneyimi sunan Nokia 112 Facebook, Twitter ve sosyal ağlar üzerinden iletişime geçmek için ideal.
Yeni bulut teknolojisi ile kullanıcıların İnternet’te gezinirken %90a kadar daha az veri tüketmelerine olanak sağlıyor. Nokia 112’ye yüklü halde gelen eBuddy uygulamasıyla kullanıcılar 7/24 iyi bilinen sohbet programlarında iletişim halindeler. Kullanıcılar diğer Nokia cihazlarında olduğu gibi Nokia 112 ile de Nokia Store’dan binlerce uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Telefonun kamerası ile kullanıcılar, rehberlerinde bulunan kişilere fotoğraf ekleyebilir, sosyal ağlar ve Bluetooth üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Nokia Mobil Telefonlar Başkan Yardımcısı Mary T. McDowell, “Bugünün mobil telefon kullanıcıları yüksek veri maliyetlerine maruz kalmadan, güzel içerikleri keşfederek ve bunları arkadaşlarıyla paylaşarak hızlı İnternet deneyimi yaşamak istiyorlar” diyor ve ekliyor: “Yeni Nokia 112; tarayıcının, sosyal medyanın, uygulamaların, eğlencenin ve uzun batarya ömrünün mükemmel birleşimiyle genç ve kentsel kullanıcılar için mükemmel bir cihaz olarak tasarlandı”. Nokia 112 Çift SIM kart özelliği sağlıyor. Nokia’nın çift SIM kart özelliği, yine Nokia’nın tek ve sektör lideri Easy Swap Teknolojisi ile destekleniyor. Bu teknoloji bataryayı çıkarmadan ya da telefonu kapatmadan SIM kartlar arasındaki geçişi kolaylıkla yapmanıza olanak sağlar. Easy Swap Teknolojisi ile 5 farklı SIM kartı özelleştirerek kullanıcılara farklı operatörler arasında arama yaparken maliyetlerini kontrol etme imkânı sunuyor ve bu ayarları hafızasında tutuyor. Nokia 112’in beklenen satış fiyatı vergiler hariç 38 avro ve 2012’nin 3. çeyreğinde dağıtımının başlayacağı tahmin ediliyor.