TTNET süreli İnternet ile İnternet’inizi gittiğiniz yere götürün


 

TTNET’in süreli İnternet paketleri sayesinde kullanıcılar, yazlıklarında ya da uzun seyahatlerinde kısa süreli İnternet hizmetinden yararlanabiliyorlar. 2 ya da 3 aylık olarak sunulan Süreli İnternet hizmeti için taahhüt gerekmiyor.
TTNET’in kısa süreli İnternet hizmeti sayesinde yaz tatiline giden ya da seyahate çıkan kullanıcılar, 2 ya da 3 aylık süreli İnternet paketleriyle iletişimlerini kesintisiz sürdürüyorlar. TTNET satış noktalarına başvurarak, herhangi bir taahhüt vermeden 2 veya 3 ay boyunca İnternet bağlantısına kavuşmak mümkün oluyor.
Süreli İnternet’e sahip olmak isteyenler; NET4 ya da NETLİMİTSİZ İnternet paketlerinden birine abone olarak, İnternet’ini istediği yere yanında götürüyor. Ev telefonu olmayanlar da yalın İnternet altyapı olanaklarıyla Süreli İnternet hizmetinden faydalanabiliyorlar. TTNET müşterileri bu paketlerin süresi bittikten sonra aboneliklerine; İnternet’e istedikleri zaman erişebilmelerine olanak sağlayan, kullanılan gün kadar ödeme imkanı sunan ve aylık sabit ücreti olmayan HAZIRNET abonesi olarak devam ediyorlar. İsteyenler ise süreli İnternet paketlerini uzun süreli kullanabilecekleri ADSL veya Yalın İnternet hizmetlerine çevirebiliyorlar.
Paketler, sadece yazlığına gidenlere değil, kısa süreli İnternet kullanmak isteyenlere veya yaz boyunca farklı bir şehirde kalanlara da hitap ediyor.

Süreli İnternet paket fiyatları


Paketler

Bağlantı Hızı

Aylık kullanım kotası

Süre
(2 AY)

Süre
(3 AY)

NET 4

8 Mbps'ye kadar

4GB

 69 TL

 95 TL

NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ

8 Mbps'ye kadar

-

 119 TL

 165 TL

Yalın NET4

8 Mbps'ye kadar

4GB

 99 TL

 140 TL

NETDİSK Hediyeli Yalın NETLİMİTSİZ

8 Mbps'ye kadar

-

 149 TL

 210 TL

e-faturaya geçenlere yüzde 10 indirim
TTNET, e-faturaya geçerek doğanın korunmasına katkıda bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerine yüzde 10 e-fatura indirimi yapıyor.
Son üç aydır e-fatura aboneliği olmayan ve 6 ay e-fatura kullanma taahhüdü veren TTNET’liler, talimat verdikten sonraki ilk faturalarında bir seferlik yüzde 10 indirim hakkına sahip olacaklar. Yeni abone olacaklar da, abonelik başvurularında e-fatura almak istediklerini belirterek, ilk faturalarında kampanyadan yararlanmış olacaklar.

E-Fatura Hatıra Ormanı ile Ankara’ya nefes aldırıyor
TTNET, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevre ve sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarını sürdürüyor. Ankara Pursaklar mevkiinde hayata geçirdiği E-Fatura Hatıra Ormanı ile Ankara’ya nefes aldırıyor.
TTNET, Ankara Pursaklar mevkiinde hayata geçirdiği TTNET E-Fatura Hatıra Ormanı’nda ekimi gerçekleştirilen 2.400 adet sedir ve mavi selvi fidanlarıyla, Türkiye’nin gelecek nesillerine daha temiz bir çevre bırakılmasına katkıda bulunuyor. e-fatura hizmetine geçiş yapan TTNET müşterileri, çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirirken, kağıt tüketimin azalmasına da katkıda bulunuyorlar. TTNET’in e-fatura uygulaması ve kağıt atıkların geri dönüşümü sayesinde yıllık 1,572 ton kağıt tüketimi önleniyor. 1,572 ton kağıt tüketimi, 786,000 kg karbon emisyonu, 290,000 lt yakıt kullanımı ve 2,358 ağaca karşılık geliyor.
TTNET, Türkiye’nin gelecek nesillerine daha temiz bir çevre bırakabilmek için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürmeye devam ediyor.

FİBERNET müşterilerine Tivibu Ev Paketi hediye ediyor
TTNET, Tivibu Ev Maxi Paket’e yeni abone olan FİBERNET müşterilerinden 6 ay boyunca herhangi bir ücret almıyor. TTNET müşterileri Tivibu’nun renkli dünyasına zahmetsizce ve fiber hızında adım atıyor.TTNET, herhangi bir taahhüt istemediği müşterilerine 40 TL tutarındaki kurulumu da ücretsiz gerçekleştiriyor. Tivibu Ev aboneliği süresince HD kutu ve modem kullanımından da herhangi bir ücret alınmıyor.
Tivibu Ev, IPTV teknolojisi sayesinde geleneksel televizyon yayınlarının sunamadığı pek çok hizmeti bir arada sunuyor. Tekrar-İzle özelliğiyle izleyici kaçırdığı pek çok programı yeniden izleyebiliyor. Bir programı yarıda bırakmak zorunda kalanlar, Durdur-İzle özelliği sayesinde yayını durdurarak, daha sonra kaldıkları yerden seyretmeye devam edebiliyor. Ayrıca Tivibu Ev klasörlerinin içinde yer alan 2 bin 500 film, dizi, müzik ve belgesel içeriklerinden herhangi birini seçmek ve izlemek de mümkün oluyor.

HAZIRNET ile evinizde İnternet hazır, üstelik aylık sabit ücret yok
TTNET HAZIRNET paketleri, TTNET’lilere kullandığı kadar ödetiyor; aylık sabit ücret, bağlantı ücreti ve modem kullanımı için ücret almıyor, taahhüt istemiyor. TTNET’in yeni başlattığı “HAZIRNET” kampanyasıyla kullandığı kadar ödeyen TTNET’liler, 1 Mbps hızındaki limitsiz İnternet’i vergiler içinde günde 2 TL’ye kullanıyor.
HAZIRNET kullanıcıları; aylık sabit ücret, bağlantı ücreti ve modem kullanım ücreti ödemeden ve herhangi bir taahhüt vermeden, İnternet’in zengin dünyasıyla tanışma ayrıcalığına TTNET’le sahip oluyor. İnternet’i sadece ihtiyacı olduğu günlerde kullanarak, kullandığı kadar ödemek isteyenler, istedikleri zaman aylık İnternet paketlerine de geçebiliyor.

TTNET’in yeni Wi-Fi paketleri sınırsız İnternet’e bağlıyor
TTNET’in yenilediği Wi-Fi paketleri; günlük sınırsız veya günde 120 dakika süreli bağlantı ve sınırsız veri kullanımıyla, dileyeni Türkiye’nin 81 ilinde dilediği zaman İnternet’e bağlıyor.TTNET; uzun süreli İnternet keyfi yaşamak isteyen kullanıcıları için TTNET WiFi ön ödemeli paketlerini yeniledi. TTNET’in yeni Wi-Fi paketleri, anlık ihtiyaç için günde 120 dakika ve sınırsız kullanım ihtiyacı için günlük sınırsız Wi-Fi kullanımı sunuyor.
TTNET WiFi günlük sınırsız paketi, 24 saat içinde sınırsız süre ve sınırsız veri kullanımıyla 10 TL’ye müşteriye ulaşıyor. TTNET WiFi günlük 120 dakika paketi ise, 24 saat içinde toplam 120 dakika süre ve sınırsız veri kullanımıyla 7 TL’ye tüketiciye sunuluyor.
Bağlantı hızı, Wi-Fi nokta hızına bağlı olarak değişim gösteren paketler, kredi kartı ya da kısa mesaj ile kolaylıkla satın alınabiliyor. (www.ttnetwifi.com.tr) (www.ttnet.com.tr)

TTNET Mobil’den otomatik ödeme talimatı veren herkese hediye var
Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için yepyeni bir kampanya başlatan TTNET Mobil; katılımcılara GSM telefonu, bedava her yöne dakika ve 1GB mobil İnternet hediye edecek.
TTNET’in mobil haberleşme markası TTNET Mobil, 28 Mayıs-28 Temmuz 2012 tarihleri arasında, TTNET Mobil hatlarına otomatik ödeme talimatı veren TTNET Mobil Ses ve TTNET Mobil 3N abonelerine hediyeler dağıtıyor. Kampanyaya katılan TTNET Mobil aboneleri, hem talimat ile fatura ödeme kolaylığından yararlanacaklar, hem de GSM telefonu, her yöne dakika ve 1GB mobil İnternet hediyelerinden birini kazanacaklar.
TTNET Mobil Otomatik Ödeme kampanyasının sonunda yapılacak çekilişle, talimat veren 200 TTNET Mobil müşterisi, Samsung E2652W GSM telefonu sahibi olacak. Ayrıca otomatik ödeme talimatı veren tüm TTNET Mobil Ses müşterileri, 3 ay boyunca koşulsuz, yurtiçi her yöne ayda 100 dakika olmak üzere, toplam 300 dakika; tüm TTNET Mobil 3N müşterileri ise bir ay boyunca ekstra 1GB mobil İnternet kazanacaklar.

Megabitli, TTNET’le Türkiye Yollarında reklamları, yalın İnternet kampanyasıyla devam ediyor
TTNET’in Mümkünlü’nün devam serisi olan “Megabitli, TTNET’le Türkiye Yollarında” reklamları, yepyeni bölümleri ve sürprizleriyle devam ediyor. Megabitli Safiye bu kez sabit telefon olmasa da İnternet bağlantısı sağlayan “yalın İnternet”i anlatmak üzere Karadeniz’e, Islıkköy’e gidiyor. TTNET’in “Megabitli, TTNET’le Türkiye Yollarında” reklamları “yalın İnternet”i anlatan yeni bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Reklam filminde, Türk sinemasının usta oyuncusu Şener Şen ve başarılı oyuncu Binnur Kaya başrolleri paylaşıyor.
Binnur Kaya’nın canlandırdığı Megabitli Safiye karakteri, TTNET’in “yalın İnternet” hizmetini anlatmak üzere Karadeniz’deki Islıkköy’ü ziyarete gidiyor. Buradaki teknoloji ihtiyaçlarını öğrenmek ve elinden geldiğince çözüm sunmayı amaçlayan Megabitli’yi, karşısına çıkan Karadenizli başkandan çok, başkanın ve ahalinin ıslıkla haberleşmesi şaşırtıyor. Mümkünlü başkanını çok andıran Karadenizli başkan, Megabitli’ye ıslıkla “Biz zaten böyle ıslıkla haberleşiyoruz, evde telefonumuz olmasa da İnternet’e ihtiyacımız var” diyerek derdini anlatıyor. Megabitli önce anlamasa da yavaş yavaş ıslık dilini çözüyor ve Karadenizli başkanın sorununa çözüm olarak “yalın İnternet”i sunuyor. Evde telefon olmasa da İnternet bağlantısı sağlayan yalın İnternet, Islıkköy’de “ıslıklarla” karşılanıyor.
TBWA\ISTANBUL tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Uygur Kutlu’nun üstlendiği reklam serisinin çekimleri Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşti. Prodüksiyon sürecini Autonomy’nin üstlendiği filmlerin post prodüksiyonu Sinefekt, müzik düzenlemeleri ise Jingle House’a ait.