Philips MediaSuite Otel TV, 2011’in “En Yenilikçi Misafir Ağırlama Teknolojisi” ödülünü aldı


 

Nisan ayında Şikago’da gerçekleşen 8. Hotel Technology Next Generation (HTNG) Kuzey Amerika Konferans’ında, Philips Media Suite Hotel TV, 2011’ın “En Yenilikçi Misafir Ağırlama Teknolojisi Ödülü”’nün sahibi oldu.
HTNG, her yıl geleneksel olarak düzenlediği otelcilik sektöründeki en etkili yeniliğe verdiği ödülün sahibini bu yıl, çok geniş çaptaki misafir ağırlama teknolojisi ve sistemlerini kapsayan birbirinden farklı 19 ileri teknoloji arasından seçti. Bağımsız danışmanlar ve otelcilerden oluşan jüri tarafından yapılan seçim sonucunda Philips MediaSuite bu ödülün sahibi oldu.
HTNG Başkan Yardımcısı ve Douglas C. Rise, TPVision’ı aldığı ödülden dolayı tebrik ederken; “TPVision, HTNG’nin en temel ilkesi olan, endüstrinin uzmanlarıyla katılımcı bir yaklaşımı benimseyerek inanılmaz sonuçlara ulaşabileceğini bize gösterdi. Bu, doğru insanları dinleyerek sektörün tam da ihtiyacına uygun bir ürün tasarlamanın mükemmel bir örneği oldu” şeklinde konuştu. Philips Media Suite Kıdemli Küresel Pazarlama Müdürü Wouter Staal ise, “HTNG ödülü, Philips MediaSuite’in otellerin ve müşterilerinin neye ihtiyacı olduğunu anladığının bir göstergesi” olduğunu söyledi. Staal sözlerine; “Otel işletmecileri ile olan eşsiz işbirliğimiz sayesinde hem onların hem de müşterilerin isteklerine tam ölçüde uyan bir Smart TV yarattık” diye ekledi.

Düşük fiyata yüksek kalite eğlencesi
Otelleri hedefleyen ilk Smart TV olan Philips MediaSuite TV, otelcilerin misafirlerine herhangi bir ekstra maliyet yansıtmadan bölge ve uluslararası birçok uygulamayı sunmalarını sağlıyor. Merkezi bir platform üzerinden sunulan hizmetlerin tümü otelcilerin kurulum ve bakım maliyetlerini de minimuma indiriyor. MediaSuite bir taraftan kullanıcı ara yüzünde markalamaya izin verirken, bir diğer taraftan IPTV ortaklıkları sayesinde Video on Demand içeriğe ve otelin yönetim sistemine kolayca bağlanabiliyor. Tam HD LED TV özelliğine sahip MediaSuite TV’ler aynı zamanda Energy Label A+ ve EcoFlower sertifikalarına sahip. MediaSuite TV’ler, bir yandan güç tüketimini azaltarak işletim maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olurken, diğer yandan cihazların çevreye olan negatif etkisini de büyük oranda azaltıyor.

Philips TV ile televizyonda oyun oynamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı
Philips TV’nin haziran ayında piyasaya süreceği 6000 serisi Smart TV’ler ile oyun oynamanın gerçek keyfine varacaksınız. 6000 serisinin sahip olduğu oyun seçeneği sayesinde 3D gözlüklerinizi takıp, hem kendinizin hem de arkadaşınızın ekranını görmek yerine sadece kendi alanınızı görüp oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz. Geliştirdiği yeniliklerle kullanıcılara televizyondan çok daha fazlasını sunan Philips TV’nin en yeni teknolojilere sahip yeni televizyonları Haziran ayında piyasaya sunuluyor. Şık tasarımları ve üstün özellikleriyle Philips 6000 serisi Smart TV’ler kullanıcıların istedikleri her türlü yayın içeriğine diledikleri yer ve zamanda erişebilme imkanı sağlıyor.

Smart TV ile çevrimdışı kalmayın
Philips TV 6000 serisi TV kullanımını kolaylaştıran yeni ara yüzüyle, sosyal mecra kullanımı, sinema keyfi ve kişiye özel program seçenekleriyle klasik bir televizyondan çok daha fazlasını sunarak, izleme alışkanlıklarını değiştiriyor. Smart TV teknolojisinin sahip olduğu tüm imkânları kullanıcılarına sunan 6000 serisi sayesinde, Hem IOS hem de Android teknolojisine sahip akıllı cihazlarınızla TV’nizi kontrol edebilmenizin yanı sıra, TV’nizi durdurup, tekrardan izleyebilir veya beğendiğiniz filmi daha sonra izlemek üzere harici belleğe kaydedebilirsiniz. İçinde Wi-Fi desteğiyle ise, TV’nizden kablosuz ağlara kolayca ulaşarak TV’nizi İnternet’e bağlayabilir ve İnternet’te doyasıya gezinti yapabilirsiniz.

3D ile evde film gecesi
NET TV sayesinde artık doğrudan televizyonunuzdan seçkin çevrimiçi video mağazaları yoluyla film kiralayıp evde film gecesi yapabilirsiniz. 6000 serisinin kendisine hayran bıraktıran bir diğer özelliği ise 2 boyutlu (2B) içeriklerin 3 boyutlu (3B)görüntüye dönüştürmesi. Böylece kolay kullanım ve rahatlık için yeni hafif gözlüklerle evinizde gerçek bir 3B deneyimi yaşayabiliyor olabilirsiniz.

Philips TV’de oyun keyfi
Evde gerçek bir 3B deneyimi sunan 6000 serisi Smart TV’ler, büyük ekranda oyun keyfi yaşamak isteyen kullanıcılar için de ideal. İki kişilikli oyunlarda, televizyonlardaki “oyun konumu”, kullanıcılara tam ekranda karşılıklı oyun keyfi sağlıyor. Kullanıcıların taktığı 3B gözlükler her bir oyuncuya ekranda iki oyuncunun oyunu yerine, sadece kendi oyununu tam ekran olarak görmesini sağlıyor. Böylece ekran bölünmesi yaşanmıyor ve oyun çok daha keyifli hale geliyor.

Teknoloji ve tasarımın buluştuğu TV
Philips TV 6000, 7000, 8000 serileri kullanıcılara Smart TV’nin sunduğu televizyonunuzu akıllı cihazlarla kontrol edebilme, TV programlarını durdurup, sonradan izlemeye devam edebilme veya harici belleğe istenilen programı kaydedebilme ve televizyondan İnternet’e girebilme özelliklerinin yanı sıra Skype yoluyla sesli ve görüntülü olarak sevdikleriyle konuşabilme imkanı gibi diğer bir çok yenilik sunuyor.
Diğer yandan, Philips TV markasına özel ambilight teknolojisi ile TV ekranını genişleterek görüntü kalitesini arttırarak ev ortamında tam bir sinema atmosferi yaratılmasını sağlarken, sahip olduğu düşük güç tüketimi teknolojisi ile daha çevreye ve bütçeye yardımcı oluyor.

Philips SensoTouch tıraş makineleri babalar günü’ne özel avantajlı kampanyayla geliyor
Erkek bakımında yenilikçi ürünlerin lider markası Philips, Babalar Günü’nde de göz alıcı hediye seçenekleri sunuyor. Philips CD1911B/38 DECT telefon hediyesiyle birlikte gelen Philips SensoTouch RQ1150 ve RQ1260 tıraş makineleri ile babanızın bu özel günü iki kat keyifle karşılamasını sağlayabilirsiniz. Philips iki farklı SensoTouch tıraş makinesiyle, bir kez daha Babalar Günü’nde hediye seçmekte sıkıntı çekenlerin imdadına yetişiyor. Stil sahibi erkeklerin tercihi olacak yeni nesil tıraş makineleri SensoTouch RQ1150 ve RQ1260 ile tarz ve bakımı bir arada sunan hediye seçenekleri oluştururken, üzerine de Philips’in armağanı olan CD1911B/38 DECT telefon ile sevdiklerinizi mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.
Bakımlı ve stil sahibi babalar için en iyi seçeneklerden olan Philips SensoTouch RQ1150, yumuşak bir dokunuşla pürüzsüz bir tıraş keyfi için mükemmel bir seçim. Cihazın “GyroFlex 2B yüz hattı izleme sistemi”, yüz kıvrımlarına kolayca uyum sağlayarak tahrişi en aza indirgiyor. Yakın ve rahat bir tıraş için gereken tüm özelliklere sahip olan Philips SensoTouch RQ1150, Dual Precision özelliği ve patentli “Süper Kaldır Kes” sistemi ile en kısa tüylerde bile sorunsuz bir performans sergiliyor. Aquatech ve SkinGlide özellikleriyle ile tahriş derdi olmaksızın ıslak tıraş keyfini yaşarken, hassas düzeltici özelliğiyle stilinize özel küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. SensoTouch RQ1150’nin satış fiyatı ise 329,90 TL.
GyroFleX 3D sistemiyle tıraş deneyiminde son noktayı koyan SensoTouch 3D RQ1260, SensoTouch 3D özelliğiyle bugüne kadar var olan en gelişmiş tıraş sistemini sunuyor. GyroFlex 3D sistemi, yüzünüzdeki her kıvrımı izliyor ve UltraTrack tıraş başlıklarıyla birkaç darbede tüm sakalınızı kesiyor. Mükemmel pürüzsüz tıraş için UltraTrack başlıklar, her sakalı sadece birkaç darbede yakalıyor. Patentli “Süper Kaldır ve Kes” sistemi ile SensoTouch Tıraş makineleri, cildinize de özen gösteriyor. Aquatec ile pratik kuru tıraş veya ferahlatıcı ıslak tıraşı tercih etmekse size kalmış. Tahrişi en aza indiren ve sürtünmeyi azaltan SkinGlide, tam kontrolle hassas tıraş sağlıyor. Yakın kontrol için ergonomik tutma yeri ve cildinizle dost hassas düzeltici, SensoTouch RQ1260’ın diğer özellikleri. Ürünün satış fiyatı ise 599,90 TL.

TP Vision
TP Vision, görsel sayısal eğlence dünyasında faaliyet gösteren önemli bir TV şirketi durumunda. TP Vision; Avrupa, Rusya, Ortadoğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik’te yer alan bazı ülkelerde Philips markalı TV setlerinin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlaması üzerine faaliyet göstermekte. Bunu, tasarım konusunda uzman ve inovatif teknoloji öncüsü Philips TV markası ile TPV’nin üstün, esnek ve hızlı operasyon yetkinliğini bir araya getirerek hayata geçirmekte. Bu güçlerin bir araya gelmesiyle, pazara yüksek kalitede, akıllı, bilmiş tasarım özelliklerine sahip (yeni malzemeler ve ince tasarım gibi) ve kullanımı kolay TV setleri sunan TP Vision, müşterilerine üstün bir TV deneyimi sağlayan ürünlerin geliştirilmesine inanmakta. TP Vision, Philips televizyonları ile otel TV sektöründe de küresel lider olarak öne çıkmakta. Amsterdam, Hollanda merkezli TP Vision yukarıda listelenmiş ülkelerde Philips TV markası için tek lisans sahibi durumunda. Şirketin %70’i TPV’ye, %30’u ise Royal Philips Electronics’e aittir ve merkezi Hollanda’da bulunmakta. TP Vision dünyanın çeşitli bölgelerinde 3,300 kişiye istihdam sağlamakta.