Telefonlarıyla doya doya konuşmak isteyenler için Telsim'den yeni bir kampanya: “MegaPaket”

TELSİM, GSM telefon kullanıcıları için birbirinden avantajlı hizmetleri içeren yeni bir kampanya hazırladı. “MegaPaket” adı verilen uygulama kapsamında telefon kullanıcılarına; en son teknoloji ürünü bir GSM telefon ile Telsim veya MyCep hattı bir arada sunuluyor. MegaPaket'ten Telsim faturalı hatla yararlanmak isteyen kullanıcılar, 1 yıl boyunca her ay yurtiçine doğru yapacakları aramalarda %25 indirim kazanıyorlar. MyCep hattını tercih eden abonelere ise, her ay yükledikleri kontörün %25'i kadar kontör hediye ediliyor.

MegaPaket'in avantajları bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Kampanyadan yararlanmaya başlayan tüm faturalı ve kontörlü hat sahipleri, 6 ay süresince her ay 50 adet ücretsiz KM-Kısa Mesaj ve ÇOM-Çoklu Ortam Mesajın yanı sıra, sınırsız ‘MVS' ve ‘Chatin' aboneliğinin de sahibi oluyorlar. Worldcard kullanıcılarının 12 aya varan taksit imkanıyla faydalanabildiği MegaPaket'e, hem bireysel hem de kurumsal olarak abone olunabiliyor.

CeproFaturalı, CepÖğrenci, CepAile, CepÖzel, CepPartner ve CepPartner Kontörlü abonelik paketlerinin dahil olmadığı MegaPaket kampanyası ile ilgili ayrıntılı bilgi; kampanya etiketi bulunan tüm Telsim CepShop'lardan, www.telsim.com.tr İnternet adresinden ve 444 0 542'den edinilebiliyor.

Telsim'le hac ziyaretinizde de doya doya konuşun

Telsim, GSM telefon kullanıcılarına hac ziyaretleri sırasında da kesintisiz haberleşme olanağı sağlıyor.

Hacca gidenler, hiç bir komisyon ücreti ödemeden sadece Telsim'in Suudi Arabistan'daki anlaşmalı operatörü STC Al Jawal'ın tarifesi üzerinden ücretlendiriliyorlar.

Hatlarını uluslararası dolaşıma açtırmak isteyen abonelerin, 444 0 542 Müşteri Hizmetleri'ni aramaları veya bulundukları bölgedeki Telsim Bölge Müdürlüğü'ne başvurmaları yeterli oluyor.

Müzikli, sazlı, sözlü karşılama: “CepRing”

Telsim, telefon aramalarında duyulan monoton çalma sesi yerine arayan kişilere, özel melodileri dinletme imkanı veren CepRing servisini abonelerinin hizmetine sundu.

CepRing servisini kullanan Telsim abonelerinin kendilerine doğru yapılan aramalara cevap vermelerine kadar geçen sürede, arayan kişi standart arama sesi yerine çeşitli melodi alternatifleri arasından kendisi için seçilen özel melodiyi dinleyebiliyor. Her türlü telefon modelinden bağımsız olan CepRing, diğer operatörler ile sabit telefon hatlarından Telsim abonelerine doğru yapılan aramalar için de geçerli oluyor.

Faturalı hatlarda 30 YTL, kontörlü hatlarda ise 400 kontör olarak belirlenen CepRing servisinin aboneliği, Telsim Müşteri Hizmetleri aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Servisin kullanıcıları, melodi ayarlarını hem Telsim Müşteri Hizmetleri'nden yardım alarak hem de KM-Kısa Mesaj aracılığıyla kendileri yapabiliyorlar. Kullanıcılar, (www.telsim.com.tr) adresinden diledikleri melodi ya da özel efektin kodunu mesajlar bölümüne yazıp, boşluk bıraktıktan sonra melodiyi dinletmek istedikleri kişinin 10 haneli telefon numarasıyla birlikte 7676'ya göndererek işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Telsim abonelerinin CepRing servisinden 28.02.2005 tarihine kadar yararlanmak için servis bedelini bir kez ödemeleri yeterli oluyor.

“Onları En İyi Biz Anlarız”

Telsim aboneleri, Kızılay'ın Güney Asya'daki depremzedelere yönelik düzenlediği kampanyaya kısa mesajlarıyla destek veriyorlar.

Telsim faturalı hat aboneleri, Türkiye Kızılay Derneği'nin (Kızılay) Güney Asya'daki depremzedelere yönelik başlattığı kampanyaya, 2868 KMS-Kısa Mesaj Servisinden bağış yaparak destek verebiliyorlar.

Aboneler, “Onları En İyi Biz Anlarız” sloganıyla düzenlenen kampanya için oluşturulan 2868 KM servisine “KIZILAY” yazarak gönderdikleri her bir mesaj için, bedelini aylık GSM faturalarında ödemek üzere 5 YTL bağışta bulunabiliyorlar.

Telsim'in bağışta bulunanlara hiç bir ilave ücret yansıtmadığı kampanyada, aboneler diledikleri takdirde makbuzlarını Kızılay'dan temin edebiliyorlar.