Türkiye’de bir ilk: Vodafone’lu şirketler arası sınırsız haberleşme devri

Kurumların haberleşme ihtiyaçlarını tek elden karşılayarak iş yapış şekillerine değer katmayı hedefleyen Vodafone İş Ortağım, Türkiye’de bir “ilk”e imza atarak Nisan 2012’de “İş Ortağım’da Herkes Ortak” kampanyasını hayata geçirdi.
Vodafone İş Ortağım çatısı altında mobil haberleşme teknolojileri konusundaki küresel bilgi birikimi ve teknolojik altyapısını Türkiye’deki kurumların hizmetine sunan Vodafone Türkiye, Vodafone’lu şirketler için yeni bir dönemi temsil eden “İş Ortağım’da Herkes Ortak” kampanyası sayesinde Vodafone’lu iş ortakları için başvuru veya taahhüt olmaksızın sınırsız iletişim sağlayabiliyor. Vodafone’un eski ve yeni tüm iş ortaklarını kapsayan “İş Ortağım’da Herkes Ortak” kampanyası kapsamında, Vodafone İş Ortağım müşterileri kendi aralarında hiçbir ek ücret ödemeden, sınırsızca konuşabiliyor. Tüm Vodafone kurumsal müşterilerini kapsayan bu kampanya ile Vodafone İş Ortağım müşterileri, 7 gün 24 saat limitsiz konuşma hakkı elde ediyor.
İş Ortağım’da Herkes Ortak kampanyasının şirketlere sunduğu sınırsız haberleşme olanağı sayesinde, Vodafone’un iş ortağı olan şirketler; kendi müşterilerini, tedarikçilerini ve bayilerini de Vodafone’un İş Ortağı olmaya teşvik ediyor ve böylelikle daha çok şirket haberleşme maliyetlerinden tasarruf edebiliyor.
Vodafone İş Ortağım bu kapsamda, şirket içi görüşmelerde dahil olmak üzere müşterilerine 4 ay içinde toplam 186 milyon TL değerinde ücretsiz konuşma imkanı sağladı.
Engin Aksoy: “Türkiye’de bir ilke imza atarak, Vodafone’un iş ortağı olan tüm şirketleri sınırsız haberleşme dönemine taşıyoruz.”
Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi’nden sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Vodafone İş Ortağım çatısı altında kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde analiz ederek, bu ihtiyaçları tam olarak ve en uygun maliyetlerle karşılayacak ürün ve servisler geliştirmeye odaklandıklarının altını çizerken, Türkiye için bir “ilk”i temsil eden yeni kampanyaları ile firmaların işlerini büyütmeleri için en temel unsurlardan biri olan haberleşme ihtiyacını uzun vadede çok avantajlı koşullarla karşılamaya yönelik önemli bir adım attıklarını belirtti.
Aksoy şöyle konuştu: “Günümüz iş dünyasında, mobil teknolojilerin iş süreçlerinin kolaylaşması ve firmaların daha rekabetçi bir yapıya kavuşması yolunda sağladığı katkılara yönelik farkındalık arttıkça, kurumların haberleşme ihtiyaçlarının da giderek artan oranlarda mobile kaydığını görüyoruz. Bu bağlamda Vodafone İş Ortağım çatısı altında, farklı ölçeklerdeki kurumların artan haberleşme ihtiyaçlarını en uygun koşullarla karşılamaya ve faaliyetlerine değer katmaya odaklanıyoruz. Haberleşme maliyetlerinde sağladığımız kontrol ile şirketlerimize ciddi bir verimlilik artışı ve tasarruf imkânı sunuyoruz. Tüm kurumsal müşterilerimizin birbirleriyle üç yıl boyunca sınırsız konuşmasına olanak sağlayan yeni kampanyamız, şirketler ve sektörler arasındaki diyaloğun iş dünyasının sürdürülebilir büyümesi adına taşıdığı önem göz önünde bulundurulduğunda, aslında Türkiye iş dünyasının gelişimi adına da önemli bir adımı temsil ediyor. Tüm kurumsal müşterilerimizi iş ve çözüm ortağı olarak sınırsız iletişim dönemine taşıdığımız bu kampanyamızın, uzun vadede Türkiye iş dünyasının ve ekonomisinin rekabetçiliğini artıracak yeni işbirliklerine ve ortaklıklara vesile olacağını umuyoruz.”