Avealılar Facebook ve Twitter hesaplarını 7/24 ücretsiz olarak takip edecek

Avea, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Avea’nın sosyal medyayı 7/24 takip etmek isteyen müşterilerine sunduğu Facebook ve Twitter kısa mesaj servisleri sayesinde, Avealılar artık bu mecralardaki bildirimlerini ücretsiz olarak GSM telefonlarına alabilecekler.
Uygulama ile ayrıca Avea Facebook ve Twitter kısa mesaj servisleri ile “Tweet” göndermek, direkt mesaj atmak ve kullanıcıların Twitter hesabına ait ayarları değiştirmek mümkün olacak.
“F” yazarak 3223’e gönderen ve gelen mobil onay kodunu Facebook hesap ayarlarındaki mobil bölüme girerek servisi aktive eden Avealılar, kısa mesaj ile durumlarını güncelleyebilecek, yorum yazabilecek, arkadaş ekleyebilecek ya da mesajlaşabilecekler.
“Twitter” kısa mesaj servisini kullanmak için isteyen Avea müşterilerinin ise, BASLA yazarak 2444’e kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak. Facebook ve Twitter’dan gelen kısa mesajlar ücretsiz olup, mecralar için gönderilen kısa mesajlar ise standart kısa mesaj tarifesi ile ücretlendirilecek.