Avea’dan yine bir ilk: Korkusuz İnternet teklifleri


Avea, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. İnternet tekliflerini yenileyen Avea, İnternet kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biri olan fatura korkusuna yepyeni İnternet dünyası ile son veriyor, müşterilerini “Aşımsız tekliflerle” buluşturuyor. Avealıların İnternet paketleri kota dolduğunda otomatik olarak duruyor, habersiz paket aşımı sorunu ortadan kalkıyor. İnternet keyfine devam etmek isteyen Avealılar ise, çok uygun fiyatıyla ek paketten faydalanabiliyor.
5GB Bilgisayardan İnternet ayda 19 TL’den başlayan cazip fiyatlarla mevcut ve yeni Avea müşterileriyle buluşurken gece kullanırım diyenlere gece hızlı, gündüz kullananlara gündüz hızlı, modemim var, tablet bilgisayarım var diyenlere de standart İnternet teklifleri sunuluyor.
“Ben hesabımı bilirim” diyene aşımsız Standart İnternet Paketleri, İnternet’le yeni tanışanlara özel Tanışma Paketleri, “İnternet’siz yapamam” diyenlere Sınırsız İnternet Paketi, “Ekonomik olsun hız peşinde değilim ” diyene Eko Paket seçenekleri sunuyor. Üstelik 3N keyfini gündüz yaşamak isteyenlere 08:00 – 18:00 saatleri arasında İnternet erişimi sağlayan Gündüz Paketi, “Ben gececiyim diyene” ise 00:00 - 08:00 saatleri arasında kullanıma açık olan Gece Paketi sunuluyor.
Avea’nın “Ben sosyal medyayı, arkadaşlarımı takip etmeden duramam” diyen müşterilerine özel tasarladığı “Sosyal Paket” ile Facebook, Twitter ve Foursquare ortamları ayda sadece 2TL’ye Avelılarla buluşuyor. Üstelik Facebook ve diğer sosyal medya sayfalarından yönlenilen video ve fotoğraf sayfaları da bu paket içinde.
Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk yeni İnternet teklifleri ile ilgili açıklamasında “Yaptığımız araştırmalarda cepten İnternet’i limitli kullanan veya hiç kullanmayan müşterilerimizin aklındaki endişelerden birinin faturada olumsuz bir sürprizle karşılaşmak olduğunu gördük. Bu doğrultuda Avea olarak her zaman olduğu gibi müşterilerimizin dileklerini yerine getirmeyi bir ödev haline getirdik ve sade, ekonomik ve çeşitli bir anlayışla şekillendirdiğimiz yeni cepten İnternet paketlerimizde paket aşımını kaldırdık. Artık müşterilerimiz korkusuz paketlerimizle herhangi bir endişe duymadan içleri rahat bir şekilde Avea 3N İnternet hizmetinden yararlanabilecekler" dedi.