Samsung Galaxy Note II Avea’da birbirinden cazip tarifelerle satışa sunuldu

 

Avea; aylardır beklenen Samsung Galaxy Note II’yi birbirinden avantajlı tekliflerle satışa sundu. Samsung Galaxy Note II, 5,5 inç Super Amoled HD ekranı ile kalem kağıdın işlevselliğini ve hassasiyetini sağlayan S-Pen teknolojisini bir araya getiriyor.
Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminin yanı sıra, 1,6 GHz 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde yüksek performansı ile dikkat çeken akıllı telefon Samsung Galaxy Note II, arka ışık aydınlatmalı 8 MP led flaşlı ve otofokus özellikli akıllı kamera özellikleri ile karanlık mekanlarda bile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmeye imkan veriyor. Beyaz ve gri olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan Samsung Galaxy Note II, 24 ay taahhütle, 4 ayrı kampanya teklifi ile 57 TL’den başlayan fiyatlarla Avea müşterileri ile buluşuyor.
Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında aboneler Galaxy Note II’yi, isterlerse Tarifeye Ek Ödeme teklifi ile, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB İnternet paketli tekliflerden biriyle ya da 1000 dk. + 1000 kısa mesaj + 2 GB’lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Galaxy Note II’yi peşin ya da kredi kartı ile almayı tercih eden abonelere ise, bu cihazda kullanılmak üzere ilk 3 ay boyunca 250 MB İnternet paketi Avea tarafından hediye edilecek.