Cyberoam iş ortaklarına yönelik otomatik ödüllendirme sistemi Türkiye’de

Birleşik Tehdit Yönetimi (Unified Threat Management – UTM) konusunda çözümler sunan ve bu alanda dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Cyberoam, iş ortakları için hazırladığı otomatik ödüllendirme programını Türkiye’de uygulamaya başladı.
Bu yeni programla Cyberoam iş ortakları sattıkları her ürün için ödül puan kazanacaklar. Topladıkları ödül puanların karşılığında kendilerine sunulan cazip hediye seçenekleri arasından tercih yapabilecekler.
Cyberoam’ın daha önce diğer bazı ülkelerde de uygulamaya aldığı ve tüm dünyadaki iş ortaklarını kapsayacak biçimde yaygınlaştırmayı hedeflediği otomatik ödüllendirme programı, şirketin iş ortaklarına yönelik olarak sunduğu yeni ve etkili satış araçlarının verimli kullanımını özendirmeyi amaçlıyor.
Kolay anlaşılır ve kullanışlı bir yönetim ekranına sahip olan programda, satışlardan kazanılan ödül puanlar anlık olarak güncelleniyor. Ödüllendirmeye dair tüm koşullar ve satılan her bir Cyberoam ürünü karşılığında kazanılacak puan sistemde ayrıntılı olarak yer alıyor. İş ortakları diledikleri an sisteme giriş yaparak puanlarını görüntüleyebiliyor ve sunulan ödüller arasından seçim yapabiliyor.
Ödüllendirme programı kapsamında yıl boyunca gerçekleştirilecek kampanyalar eşliğinde bazı ürünlerde 2 veya 3 kat ödül puan kazanmak da mümkün.
Cyberoam Türkiye Ülke Müdürü Emre Aktaş, konuyla ilgili şunları söyledi: “Cyberoam olarak Türkiye’deki büyümemizin itici gücünü oluşturan kanal iş ortaklarımızın motivasyonunu artırmak ve maliyetlerini düşürmek adına bu cazip programı başlattık. Türkiye’nin bu programda hızla ve öncelikli olarak yer alması Cyberoam’ın Türkiye’ye olan ilgisinin açık bir göstergesi. Bu çabalarımızın sonuçlarını da en kısa zamanda göreceğimize inanıyorum.” Faaliyet gösterdiği ülkelerde kanal yapısına odaklı bir yaklaşım izleyen Cyberoam, iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu teknoloji, pazarlama, eğitim ve sertifikasyon, fiyat performans dengesinin sağlanması ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesi gibi konularda özel destek sunuyor. Cyberoam tarafından sunulan ve araştırmalardan elde edilen sonuçlara, birlikteliklere, stratejilere dayalı programlar, büyüme hedeflerinin gerçekleştirilmesinde iş ortaklarına öncelik veriyor. BT güvenliği alanında sadece UTM (Birleşik Tehdit Yönetimi) çözümlerine odaklanan tek şirket oluşuyla dikkat çeken Cyberoam, ürün stratejileri ve vizyon bütünlüğü açısından yapılan değerlendirmelerde prestijli analiz şirketleri tarafından UTM pazarının ilk 3 şirketi arasında gösteriliyor. Bilgi sistemleri güvenliğine odaklı yayın yapan SC Magazine tarafından 2010 ve 2011 yıllarında ‘Innovator’ olarak tanımlanan Cyberoam, Gartner’in UTM odaklı Magic Quadrant grafiğinde ‘Vizyoner’ cetvelinde yer alıyor.