Ne Alsak?

GoldMaster NAV 725 alsak
Navigasyon-Yönleme cihazlarına farklı işlevler yükleyen GoldMaster’ın, piyasaya yeni sürülen NAV 725 GPS PAD ‘Trafiksavar’ modeli çevrimiçi trafik bilgisi veriyor. Bu model, trafik çilesinin yoğun olarak yaşandığı büyük kentlerde sürücüler için ulaşımın rahat olduğu alternatif yollar sunuyor. 7 inç TFT dokunmatik ekrana, Android uygulamaları indirip yükleyebilme imkanına, Wi-Fi İnternet bağlantısına, sosyal ağlara erişime, oyun, çoklu ortam ve eğlence uygulamaları desteğine sahip olan 725 NAV ‘Trafiksavar’; çevrimiçi trafik bilgisi de veriyor. NAV 725 GPS PAD’den çevrimiçi trafik bilgisi almak için sırasıyla (www.naviextras.com)’dan Türkiye çevrimiçi trafik lisansı satın alınması, cihaz kablosu ağının açılması, araç içerisinde kullanılacaksa GSM telefonunun 3.Nesil (3N) özelliğini paylaşılması veya 3N yönlendiricilerin açılması gerekiyor. Yönlemeye gidilecek adres girişi tamamlandıktan sonra, NAV-725 GPS PAD’den trafik yoğunluk bilgisi almaya başlayabilirsiniz.

ASUS Zenbook UX32VD ultrabook alsak
Harici ekran kartına sahip ASUS Zenbook UX32VD, tümleşik diskiyle performanstan ödün vermiyor ve aynı zamanda 24 GB SSD + 500 GB HDD depolama alanı da sunuyor.
Orijinal Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium ve Windows Home Basic programlarını da içinde barındıran bu ürünün, tam HD bir ekranı ve arkadan aydınlatmalı klavyesi var. Otomatik veri saklama ve kurtarma özelliğini taşıyan Zenbook UX32VD, 2 saniye içinde “instant on” devam edebiliyor. Parlamaz panele sahip tam HD geniş görüş açılı ekranı tamamlayan arkadan aydınlatmalı şık klavye, bu ultrabook’u her türlü ışık koşulunda kullanmayı mümkün kılıyor. ASUS Zenbook UX32VD’nin 24 GB SSD’nin eşlik ettiği 500 GB’a kadar hard diski çok geniş bir depolama alanı sunarken, önde sadece 5,5mm, arkada 18mm kalınlığı ve 1,45 kg ağırlığıyla mobil kullanım için ideal bir ürün olduğunu da ispatlıyor. Aynı zamanda ASUS’a özgü USB Charger+ teknolojisiyle tüm mobil cihazlarını USB üzerinden şarj ederken, 7 saate kadar şarj ömrü sunan verimli bir bataryaya sahip. ASUS ürünlerinde artık standart hale gelmiş olan USB 3.0, USB 2.0’a göre on kat daha hızlı eri akışı sunuyor.

Artes i9701ips Tablet PC alsak
Artes İ9701ips Tablet PC özellikleriyle teknoloji tutkunlarını etkisi altına almaya hazırlanırken, şık görüntüsüyle öğrenciden iş adamına, üniversiteliden ev hanımına her kesime uyum sağlıyor. Bir ürün hayal edin ki; tablet bilgisayara dair tüm beklentilerinizi karşılıyor, üstelik uygun fiyata. Farklı, yeni ve daima kaliteli çözümler sunan Artes, İ9701ips Tablet PC modeliyle tüm taşınabilir işlemleri gerçekleştiriyor. 9.7 inç (4:3) boyunda, 5 noktalı kapasitif dokunmatik ekrana sahip, tasarım harikası İ9701ips Tablet PC, hayatı kolaylaştırmak için mükemmel bir çözüm. Üstün teknolojik donanımının yanında, her bütçeye uygun olan İ9701ips Tablet PC; 1GB Ram, 16GB depolama alanı, HDMI, 2 Megapiksel ön, 5 Megapiksel arka kamera olmak üzere çift kamera, HD video özellikleriyle yalnızca 249 dolar.
Artes i9701ips tablet PC, işlemci gücünü Allwinner A10 Cortex A8'den alıyor. Android 4.0 versiyon ile güçlendirilen Android 4.0 ara yüze sahip bu özel işletim sistemi sayesinde, bir bilgisayardan beklediğiniz her şey i9701'de. Dahili TF-Card hafızasının yanı sıra, dilediğiniz an sisteme 32 GB’a kadar ek Micro-SD kart takabilme olanağı da sunuyor.

LG’den özel seri Optimus 4X HD GSM telefonu alsak
LG Electronics’in kısa bir süre önce duyurusunu yaptığı dört çekirdekli akıllı telefon Optimus 4X HD, Türkiye pazarına yerel kavramları içeren özel seri ile geliyor. Türkiye’deki teknoloji meraklılarına sunulan özel seri telefonlar, yıl sonuna kadar BOX uygulamasını indiren LG kullanıcılarına 50 GB çevrimiçi veri alan hediye ediyor. LG Optimus 4X HD özel seri telefonların kutuları Türkiye’ye özel öğelerle tasarlandı. Bu çerçevede ürünü tercih eden GSM telefonu meraklıları özel olarak hazırlanan ek aksesuar paketinin sahibi oluyor. Paket içeriğinde ise ince arka kapak koruyucu, 16 GB MicroSD Card hafıza kartı, masaüstü şarjı, dokunmatik ekran kalemi, ekran koruma filmi ve ek batarya gibi telefon kullanımını kolaylaştıran aksesuarlar bulunuyor. NVIDIA’nın 4-PLUS-1 dört çekirdekli mobil işlemcisi Tegra 3’e sahip olan Optimus 4X HD, yüksek hız ve performansıyla dikkat çekiyor. Tegra 3, maksimum güce ihtiyaç olduğunda 4 çekirdeği de çalıştırıyor, uyku modu gibi düşük güç yeterli olduğunda ürün tek çekirdekle çalışıyor. Ayrıca LG Optimus 4X HD, dört çekirdekli akıllı telefonlarda bulunan en uzun ömürlü batarya olma özelliğine sahip 2,150mAh ve özel SiO+ teknolojisi ile uzun süre şarj edilmeden kullanılabiliyor. (www.lg.com/tr)