Künye

İmtiyaz Sahibi:
Düşler Sokağı Reklam Yayın ve İletişim Hizmetleri Limited Şirketi

Genel Yayın Yönetmeni: Merih IŞIN
merih@telepati.com.tr

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Azmi KOÇAK
telepati@telepati.com.tr
Reklam Müdürü: Demet ZÜBEYİROĞLU
demet@telepati.com.tr
Haber Merkezi: Ceren MORAL
ceren@telepati.com.tr
Grafik Tasarım: Osman C. YILMAZ
cengiz@telepati.com.tr
Internet Yayını: Cevat FINDIK
cevat@telepati.com.tr
Bilgi Girişi: Ercan ARSLAN
ercan@telepati.com.tr
Abone İşleri: Sevda KURU
telepati@telepati.com.tr
Dağıtım Sorumlusu: Mustafa KAYA
Mali Danışman: Hüseyin KIZILSU
telepati@telepati.com.tr
Hukuk Danışmanı: Tolga İŞMEN
tolga@telepati.com.tr
Ankara: Fatma AĞAÇ
(0312) 430 70 31
fatma@telepati.com.tr
Karadeniz Bölgesi: Ömer ÇALLI (0372) 257 60 99
Akdeniz Bölgesi: Besim BOZDAŞ (0242) 247 02 32
DANIŞMA KURULU
Ünal ALKAN, Zafer DOKUZOĞLU, Prof. Dr. Duran LEBLEBİCİ,
Dr. Cem KOÇAK, Fahri TUGAY, Doç. Alpaslan FIĞLALI, Hüseyin KIZILSU
Telepati Aylık Telekom Dergisi
Yıldız Caddesi Konak Apt. No: 21/2
Beşiktaş 80700 İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 259 70 98
Faks: +90 (212) 227 89 25
http://www.telepati.com.tr
http://www.telepati.com
telepati@telepati.com.tr