Bonus bir ilke imza atarak, artık Facebook’ta da kazandırıyor

Garanti Bonus, Türkiye’de bir ilke imza atarak, müşterilerine Facebook Credits kazandırıyor. Bonus üye işyerlerinde 1-15 Şubat tarihleri arasında, tek seferde 50 TL ve üzeri harcama yapan Bonus sahipleri, işlem yapılan gün başına 10 Facebook Credits kazanıyor. Bu kampanyayla Bonus toplam 50.000 Facebook Credits hediye edecek.
Çevrimiçi alışverişlerin de dahil olduğu kampanyaya katılmak için, Bonus’un Facebook sayfasını beğenmek ve FACEBOOK yazıp 3340’a kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Bonus müşterileri, kazandıkları Facebook kredilerini, kendilerine kısa mesajla gönderilen şifreyi Bonus Facebook sayfasındaki ilgili kutucuğa girdikten sonra, 20 Şubat - 31 Mayıs tarihleri arasında kullanabiliyor.
Facebook üzerinden yapılan alışveriş ve harcamalarda geçerli olan Facebook Credits, geleceğin sanal para birimi olarak tanımlanıyor. Kullanıcılar, Facebook Credits'le istedikleri oyunu ve sanal ürünü satın alabiliyor, Facebook üzerinden filmleri ve konserleri canlı izleyebiliyor, bu sayede sanal dünyanın keyfini yaşayabiliyor.
(http://www.facebook.com/bonuscard) ve (http://www.bonus.com.tr)