11818’le tüm davalarınızı takip edin

 

11818 ve Adalet Bakanlığı işbirliğiyle UYAP (Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi) Bilişim Sistemi bilgi servisiyle yepyeni bir hizmet daha sunuyor. 11818 ve Adalet Bakanlığı işbirliğiyle UYAP (Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi) Bilişim Sistemi sayesinde artık adli işlerinizi kolayca takip edebileceksiniz. 11818 sayesinde artık dava ve icra takibi dosyalarınız ile ilgili her türlü bilgiyi adliyeye hiç gitmeden, bir telefonla rahatlıkla öğrenebileceksiniz.
1181, adli işlemlerinizde zaman, para, emek harcamaya son veriyor. Tüm ihtiyaçlarınız için, istediğiniz bilgiye günün her saati, her yerden 11818’le ulaşabilirsiniz.
11818’den destek alabileceğiniz başlıca konular arasında; Türkiye genelinde hakkınızda açılmış bir dava veya icra takibi, dosyanızın keşif tarihi, dosyanızın diğer tarafları, dosyanız için gerekli dilekçe ve evraklar, tarafı olduğunuz davanın yer, tarih ve saat bilgileri, adınıza düzenlenmiş tebligat bilgileri, dosyanızın durumu, dosyanızla ilgili avukat bilgileri, dosyanızın ek kararlarıyla ilgili bilgiler, dosyanızın ceza ve infaz durumu, dosyanızın karar türü ve sonucu, temyiz bilgileri, dosyanızla ilgili harç, masraf, teminat ve reddiyat bilgileri, son bilirkişi raporuyla ilgili bilgiler ve tahliye bilgileri gibi önemli bilgiler yer alıyor.