KoçSistem Avaya’nin en iyi iş ortağı oldu

KoçSistem, kurumlara yönelik haberleşme ağı sistemleri, uygulamaları ve hizmetleri alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Avaya’nın Türkiye’deki en iyi iş ortağı seçildi.
Türkiye’nin köklü ve lider BT-Bililişim Teknolojileri şirketi KoçSistem, Avaya Partner Connect 2012 kapsamında düzenlenen ödül töreninde, “Avaya Partner of the Year Turkey 2011” ödülünü almaya hak kazandı. KoçSistem satış ve operasyon alanında yapmış olduğu üstün başarı ve müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesi ile bu ödülü almaya hak kazandı. Avaya’nın her yıl farklı kategorilerde iş ortaklarını onurlandırdığı törenin, en önemli ödülü olarak değerlendirilen “Avaya Partner of the Year Turkey 2011” ile KoçSistem, Avaya’nın ürün, çözüm ve hizmetlerini, Türkiye’de en yüksek standartlarda sağlayan şirket olduğunu da tescillemiş oldu.
Geçtiğimiz yıl aldığı “Platinum Partner” sertifikası ile Avaya’nın en yüksek dereceli çözüm ortakları arasına giren KoçSistem, böylece müşterilerinin çağrı merkezi gibi kritik operasyonlarının yanı sıra, kurumsal haberleşme altyapısı (PBX) ve tümleşik haberleşme alanındaki ihtiyaçlarını etkin ve kusursuz bir şekilde karşılayabildiğini de ispatlamış oldu.