Logitech HD Pro Webcam C920

Logitech, her zamankinden çok daha kolay, hızlı ve akıcı bir şekilde Tam HD 1080p videolar çekmenizi sağlayacak Logitech HD Pro Webcam C920’yi duyurdu.
Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Arkadaşlarla, aileyle veya iş arkadaşlarıyla konuşurken herkes net ve yüksek çözünürlüklü bir görüntüde olmak istiyor. Skype ile yapılan işbirliği sayesinde Logitech HD Pro Webcam C920, video aramalarında 1080p görüntü kalitesi sunan ilk webcam özelliğine sahip” dedi.
Logitech HD Pro Webcam C920, Skype üzerinden yapılan görüntülü görüşmelerde Tam HD 1080p kayıt veya Windows Live Messenger üzerinden HD 720p kayıt sağlıyor. H.264 gelişmiş sıkıştırma teknolojisi sayesinde, Tam HD 1080p video kliplerinizi veya 15MP fotoğraflarınızı tek tıkla Facebook, Twitter veya Youtube’a yükleyebilirsiniz. 1080p HD görüntülü arama için Skype’ın Windows için son sürümü olan Skype 5.7 Test sürümünü yüklemeniz gerekiyor.
Logitech Fluid Crystal Teknolojisi, daha akıcı görüntülerin yanı sıra, daha net ve zengin renklerde görüntü ile daha temiz ve net ses sağlıyor. Böylece sevdiklerinizle yaptığınız görüşmelerde daha gerçek bir görüntü ve ses iletebilirsiniz. Carl Zeiss optiklere sahip ve 20 aşamalı optik odaklanma sunan Logitech HD Pro Webcam C920, en hareketli ve fotoğraf çekmesi en zor anlarda bile net bir görüntü sunar. Görüntü kadar ses aktarımı da önemli olduğundan çift stereo mikrofonu bulunan Logitech HD Pro Webcam C920 görüntülü aramalarda daha doğal bir stereo ses sunuyor. Logitech HD Pro Webcam C920 tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 139 dolar + KDV (Mart 2012 itibariyle)