Ne Alsak?

FRITZ!Box alsak
FRITZ!Box, VDSL/ADSL2+ modem özellikleriyle hızlı İnternet bağlantısı sağlarken, DECT baz istasyonu özelliği altı cihaza kadar kablosuz telefon ve 10 adet IP telefon bağlayabilme olanağı sunuyor.
FRITZ!Box, “FRITZ!App” uygulaması sayesinde, sahip olunan sabit hattın akıllı telefonlara taşınarak, mobil telefonunuzun DECT cihazı gibi kullanabilmesini sağlıyor. Ayrıca ürün, NAS (Ağa bağlı depolama) ve medya sunucu özelliklerine de sahip. Türkiye’de satışa sunulacak FRITZ! Kutuları şöyle sıralanıyor: İnternet ve sabit hat üzerinden telefon görüşmesi yapmayı sağlayan DECT telefon FRITZ!Fon, kablosuz ağ çözümleri FRITZ!WLAN USB Stick ve FRITZ!WLAN Repeater, elektrik şebekesi üzerinden ethernet bağlantısı sağlayan FRITZ!Powerline. Ürünler, Bircom’un geniş bayi ağının yanı sıra, yayın hayatına yeni başlayan (www.hepsibukutuda.com) üzerinden satışa sunuldu.

Lenovo ThinkPad tablet bilgisayar alsak
Lenovo ThinkPad Tablet’in donanım, güvenlik ve sağlamlıkta dizüstü cihazlarından hiçbir farkı yok. Android tabanlı bu tablet, sosyal hayattan kopmak istemeyen profesyonellerden tam not alıyor. 750 gram ağırlığa ve 10.1 inç ekran boyutuna sahip tableti rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği ise, “sayısallaştırıcı” kalemi. Cihazda bulunan tam boy USB, microSD, SD, HDMI ve 3,5mm ses çıkışları mükemmel bir destek sunuyor. Tabletin ön tarafında video haberleşme sağlayan 2 Megapiksellik, arka kısmında da video çekimleri için kullanılabilen 5 Megapiksellik iki ayrı kamera yer alıyor. Hareket halindeyken kullanım kolaylığı ve işlevsellik sunan ThinkPad Tablet’in “Documents to Go” uygulaması sayesinde kullanıcılar, ofis belgelerine kolayca ulaşabiliyor ve değişiklik yapabiliyorlar. NVIDIA Tegra 2, çift çekirdekli 1GHz işlemci kullanan Lenovo ThinkPad Tablet, 1GB RAM ile destekleniyor. ThinkPad Tablet, sağlamlık ve güvenlikte de rakip tanımıyor. 178 derece görüş açısına sahip IPS ekran, “Corning Gorilla Glass” özelliği nedeniyle çizilmiyor ve kırılmıyor. Profesyonellere özel güvenlik teknolojileri, 64 GB depolama kapasitesi ve 1 GB RAM ve 9 saate varan pil ömrüyle pazara sunulan cihaz, özellikle mobil profesyonel ve kurumsal kullanıcılar için en uygun seçim olarak adlandırılıyor.

Logitech HD Pro Webcam C920 alsak
Logitech, her zamankinden çok daha kolay, hızlı ve akıcı bir şekilde Tam HD 1080p videolar çekmenizi sağlayacak Logitech HD Pro Webcam C920’yi duyurdu. Logitech HD Pro Webcam C920, video aramalarında 1080p görüntü kalitesi sunan ilk webcam özelliğine sahip. H.264 gelişmiş sıkıştırma teknolojisi sayesinde, Tam HD 1080p video kliplerinizi veya 15MP fotoğraflarınızı tek tıkla Facebook, Twitter veya Youtube’a yükleyebilirsiniz. Logitech Fluid Crystal Teknolojisi, daha akıcı görüntülerin yanı sıra, daha net ve zengin renklerde görüntü ile daha temiz ve net ses sağlar. Böylece sevdiklerinizle yaptığınız görüşmelerde daha gerçek bir görüntü ve ses iletebilirsiniz. Carl Zeiss optiklere sahip ve 20 aşamalı optik odaklanma sunan Logitech HD Pro Webcam C920, en hareketli ve fotoğraf çekmesi en zor anlarda bile net bir görüntü sunar. Görüntü kadar ses aktarımı da önemli olduğundan çift stereo mikrofonu bulunan Logitech HD Pro Webcam C920 görüntülü aramalarda daha doğal bir stereo ses sunar. Logitech HD Pro Webcam C920 tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 139 dolar + KDV.

Avea’dan BlackBerry Curve 9380 alsak
Kampanya kapsamında mevcut ve yeni Avea aboneleri; ayda sadece 55 TL’ye, 24 ay sınırsız BlackBerry Internet Servisi ve 4 GB İnternet paketiyle, şık tasarımlı BlackBerry Curve 9380 sahibi olabiliyorlar. Yeni BlackBerry Curve 9380; ayda 55 TL’ye, 24 ay sınırsız BlackBerry Internet Servisi ve 4 GB İnternet paketi ile Avea İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları’nda mevcut ve yeni Avea abonelerini bekliyor. BlackBerry Curve akıllı telefon serisinde BlackBerry Curve 9380, dokunmatik ekrana sahip ilk telefon olarak öne çıkıyor. BlackBerry Curve ailesi, akıllı telefonları ile kullanıcılarına sağladığı güçlü sosyal deneyim, kullanım kolaylığı ve ufak boyut gibi özelliklerinin yanı sıra, yeni akıllı telefonu BlackBerry Curve 9380 ile aynı zamanda daha geniş ve tam dokunmatik ekran deneyimi yaşatıyor. 3,2 inç boyutunda hassas, parlak ve yüksek çözünürlüklü ekranı olan BlackBerry Curve 9380, bütünleşik bir mobil sosyal deneyim sunmak amacıyla kullanıcılarıyla BBM (BlackBerry Messenger), Facebook, Twitter gibi sosyal ağ uygulamaları önyüklü olarak buluşuyor. Yeni akıllı telefonun flaş ve video kayıt özelliğine sahip 5MP kamerası ise, kullanıcıların en sevdikleri anları yakalayıp aileleri ve arkadaşları ile anında paylaşabilmelerine olanak sağlıyor.