LG Prada telefon 3.0’ın yüzleri belli oldu


 

 

LG ve Prada, aktör Edward Norton ve model Daria Werbowy’i yeni akıllı telefonları LG Prada telefon 3.0’ın küresel reklam kampanyası yüzleri olarak seçtiklerini ilan etti.
Dünyaca ünlü isimlerin fotoğrafları, İngiliz moda fotoğrafçısı David Sims tarafından çekildi. LG Prada telefon 3.0, iki firmanın işbirliğinden doğan üçüncü telefon ve her iki firma için de çok önemli bir tasarım örneği.
Bu yeni ürünün reklam kampanyasında Primal Fear, American History X, Kingdom Of Heaven ve Fight Club gibi filmlerle dünya çapında ün kazanmış aktör Edward Norton yer alacak. Sayısız filmde başrol oynadığı gibi birçok filmde de yazar ve yönetmen olarak yer alan Edward Norton, The Incredible Hulk gibi tüm dünyada dikkat çekmiş filmlerin sahne arkasında görev alıyor. Edward Norton’a eşlik eden diğer bir isim ise, PRADA ve başka birçok önde gelen moda evlerinde çalışan Daria Werbowy.
LG Prada telefon 3.0 reklam yüzü seçilen her iki isim de, bu yeni telefonun ardında yatan en değerli özellikleri yansıtıyor; şık görünüm ve akıllı işlevsellik. Kendi alanlarında dünya çapında isim yapmış olan bu iki yıldız, tarz ve özgünlük arasındaki kültürel dengeyi sağlayabilen seçkin kişiler. Edward Norton Oscar Ödülü’ne aday gösterilmiş bir aktör ve Werbowy ise, sadece bir sezonda gerçekleştirilen moda defilelerinde en çok açılış ve kapanış catwalk yürüyüşü rekorunu elinde tutan ve son zamanların en çok kazanan modeli olarak anılıyor.
LG Mobil Haberleşme Bölümü Başkanı Jong Seok Park, LG Prada telefon 3.0’ın reklam yüzü seçimi hakkında şu yorumu yapıyor: “LG ailesi olarak, yeni akıllı telefonumuzu piyasaya sunarken, böylesi yetenekli ve başarılı isimlerle yola çıkmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Her iki isim de LG Prada telefon 3.0’ın özünü stil ve kültür ile birleştirerek akıllı telefonların arkasında yatan tüm özelliklerini başarıyla hayata aktarıyor.”
Edward Norton ise bu konuda, “PRADA ve LG ile aynı anda çalışabilme imkanını yakalamak benim için büyük bir mutluluk oldu. Hem PRADA hem de LG, kusursuz olmalarının yanı sıra, kendi alanlarında en yenilikçi ve saygı duyulan markalar.” yorumunu yaptı. LG Prada telefon 3.0; PRADA’nın kendine has stilini, LG’nin yenilikçi teknolojisi ile birleştirerek, 4,3 inç ve 800-nit özellikleriyle dünyanın en büyük ve en parlak ekranını sunuyor. PRADA’nın temiz ve keskin tasarım felsefesiyle üretilen telefonların komple parlak dokunmatik ekranı ve PRADA’nın imzası haline gelen Saffiano desenli arka tarafı, siyah rengin klasik şıklığıyla tamamlanıyor. Her detay sade bir şıklık yaratmak için özenle işlendi. 8,5 mm’lik derinliği ile optik inceliğin artırılması yeterince etkileyiciyken, yeni telefonların bir de LG’nin imzası olan Floating Mass Technology ile donatılıp, minimal tuşlarla da tamamlanması bu özel modele zarif bir bütünlük kazandırıyor.
Çarpıcı olduğu kadar işlevsel de olan LG Prada telefon 3.0, 1.0GHz Çift Çekirdek/Çift Kanal, yüksek hızda performans sergilemek için özel olarak yaratıldı. Çift Kanal, Wi-Fi özelliği ise İnternet’te gezinti keyfini kesintisiz ve tatmin edici bir hıza çıkartıyor.

LG Electronics
Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında, 84 yan kuruluşu da dahil olmak üzere 120 iş biriminde 93,000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor. 2010 yılında dünya çapındaki satış rakamı 48,2 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil Haberleşme, Beyaz Eşya, İklimlendirme ve Enerji Çözümleri olmak üzere 4 iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, ses ve görüntü cihazları, mobil telefonlar, klima cihazları ve çamaşır makineleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. LG, hem Formula 1 Küresel Ortağı, hem de Formula 1 Teknoloji Ortağı olmak üzere uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. LG, en üst düzeydeki bu bağlantı kapsamında, bu küresel spor etkinliğinin resmi tüketici elektroniği, GSM telefonu ve veri işlemcisi destekçisi olarak birtakım ayrıcalıklara ve pazarlama haklarına sahip oluyor.(www.lg.com/tr)